Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magánlaborban tényleg beutaló...

Magánlaborban tényleg beutaló nélkül lehet vérvételt kérni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


találtam magánlaborokat...ahova még beutaló sem kell, ott megnézik amit akarok. progiszintet és sárgatest hormont.Ott tényleg úgy van, hog yamit én akarok azt nézik meg?

Mert ugye egyik dokim (ez már a második)nem szorgalmazza a missed ab utáni hormonvérvételt.Én mielőtt újra próbálkozunk, mindenképp szeretnék csináltatni.Ezt érdemes már most terhesség előtt is?vagy elég ha már 2 csíkos a teszt?



Na de oda nekem kell tudnom mikor menjek?

Ak oké, hogy a ciklus 3.napján, de ha be kell jelentkezni?Pé utáni 7-9 nap?


Vagy ezt ők mondják meg?Akkor ott is el kell menni a szakorvoshoz aki a magánlaborvan van és ő mondja meg?


hogy van ez?


2009. jan. 15. 08:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

nagyon jó lenne


és akkor az eredményt dugjam a nődoki orra alá???

2009. jan. 15. 09:40
 12/15 anonim ***** válasza:
Egész nyugodtan mutasd meg neki, de azt ne mondd hogy ki küldött be csak mondd meg neki hogy csináltattál egy ilyen vizsgálatot.
2009. jan. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Dec. végén lett meg a 3. ciklusnapi vérvételem eredménye és magas lett a TSH (pajzsmirigy hormon). Tegnap egyeztettem telefonon a nődokimmal, aki azt mondta, hogy hozzá, de a háziorvoshoz is visszamehetek, mert további hormonvizsgálatokra lesz szükség. Tehát most ott tartok, h a házidokihoz viszem a leleteket, aki beutal majd újabb vérvételre. A házidoki tehát be tud utalni téged is hormonvizsgálatra/vérvételre.
2009. jan. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha magánlaborba akarsz menni, beutaló nélkül, készülj, h nagyon sokba fog kerülni! Engem a magán nődokim utalt be a ciklus 3. napi vérvételre és nem a sima sztk-ba mentem vele először, hanem olyan magán laborba, ahova a kerületi lakosok ingyen mehetnek. De mivel nekem a beutalót magándoki írta (és nem háziorvos vagy sztk-s nődoki), ezért ki kellett volna fizetni a 22 ezer Ft-ot! Ennyi pénz nagyon sok 1 vérvételért és azért a pár hormonért! Úgyhogy inkább átslattyogtam az sztk-ba, ahol kb. 2 perc alatt levették a vért, másnapra pedig az eredmény is megvolt - ingyen...
2009. jan. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én a hetekben voltam. Nm őrült összegek, bár nézőpont kérdése. Azt hogy 3. nap vagy 21. nap Te is tudod a ciklusodban, odatelefonálsz és már mehetsz is. 6 alaphormon vérvétele nekem 7500 Ft-ba kerül, de pl. teljes vérképet 1500 ft-ért csinálnak. A 21. napon a progeszteron 1800 Ft-ba került. És még aznap vagy másnap elküldik e-mailben az eredményt ha kéred. Sztem megéri, hogy nem kell órákat sorbanállni és heteket várni az eredményre, főleg ha vki gyermekáldásra vár. És háziorvos már nem írhat beutalót hormonvizsgálatra, mert nem engedi a jogszabály, ezt az én dokimtól tudom, mert én is nála érdeklődtem először.

www.prolabor.hu - itt országosan találsz ilyen magánlabort, de én tudok Pesten a XI.kerben is ha az jobb.

2009. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!