Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már nagyon belekeveredtem a...

Már nagyon belekeveredtem a dolgokba! Nézem a höm de ki se igazodok rajta.1 töl a 13 napig 36,4 36,3 13napon csak 36 aztán megint 36,2 és a 17dik napon 36,4 a 20dik napig mert ott már 36,5 . Volt pém? A mensi negyedik napjátol hömérözök.

Figyelt kérdés
Mensi rendszertelen de mult honapban 29 napos volt. Egy honapja szedem a gyogyszert. Sajna az lh teszt is halvány kétcsikos!!!Mintha nem érné el a csúcsot!!
2009. jan. 14. 20:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs rendes pé.-d. Szerintem menj orvoshoz és beszéld meg vele ő adni fog peteérés serkentőt. Igyál cickafark teát napi 2-3 csészével 2 hétig vagy pé-érésig utánna palástfűteát az segít a beágyazódásban. remélem segítettem sok sikert!
2009. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nincs peteérésed ebben a hónapban. a www.babatervezok.otthona.net oldalon kiértékeli neked a görbédet Leo , aki meddőségi szakember. Sőt, itt olvashatsz minden jó dolgot is a teherbeesésről.
2009. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm arik vagytok !!!!
2009. jan. 14. 22:33
 4/15 A kérdező kommentje:
ja azt nem irtam voltam orvosnál és bromocriptint adott mert magas volt a prolaktin szintem de sajna ő ennyivel lerendezte a dolgot ez esztergom sajnos !!!!!
2009. jan. 14. 22:34
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én is bromocriptint szedtem évekkel ezelött, nekem is magas volt a prolaktinom (73 volt, 25 alatt lehet próbálkozni). Ez az oka, hogy cikk-cakk görbéd van, söt a ciklusod sem rendszeres. Én annak idején orvost váltottam, hogy kikérjem más véleményét is, na meg azért is, mert az elsö nekem is csak felírta. A másik orvos viszont havonta hívott ellenörzésre, a 10. napon UH-n nézte, hogy van-e szóba jöhetö pete, injekciót kaptam tüszörepedésre, majd a 21. nap után mentem vérvételre (ekkor nézte a prolaktint és hogy volt e tüszörepedés).

Szurkolok nektek, hogy sikerüljön!

2009. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ha viszont most megugrott a höm az jó????? 21 nap 36,8 és ma is ott van!!!!
2009. jan. 16. 22:24
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia! Az utolsó válaszoló vagyok. Ha megugrott a hö az jó jel lehet! Az az igazság, hogy a prolaktinszinttöl függöen még bekövetkezhet egy tüszörepedés, csak esetleg késöbb. Így úgy tünhet, hogy esetleg a ciklusod második fele rövidebb (ami ebben az esetben nem sárgatest elégtelenségre utal). Viszont kevés idö marad egy beágyazódásra! Próbáld meg a hödet elküldeni a babatervezok.otthona.net-re, ott segítenek kiértékelni!
2009. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szia igen 3 napja 36,8 és ma lett 36,9 ! Már elküldtem de nem válaszolt még !!! Nekem azt mondta egy pesti endokrinologus hogy szinte biztos benne hogy én idézem elö ezt a magas prolaktin szintet mert nagyon félek a vérvételtöl ne nevesetek ki de a 3 éves gyerek jelenthet nekem ,idegi alapon elkezdek fulladni meg ilyennek!!Mivel ez egy stressz hormon ezért lehet hogy ilyen magas!Azért szedem a gyogyszert biztos ami biztos!
2009. jan. 18. 09:33
 9/15 A kérdező kommentje:
[link] Ilyen most a görbém!!!
2009. jan. 18. 10:36
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia! Az utolsó válaszoló vagyok. Hát ez a görbe nagyon jó! Ennél jobbat rajzolni sem lehet! S a höd is fent van még, s méghozzá kétszintesen emelkedett. Szerintem is akkor volt PÉ, amikor a ciklus.hu behúzta. Lehet egy kicsit többet kellett volna pont akkor együtt lenni.

Légyszi, ha van kedved, tudósíts, hogy megjön-e vagy mégsem.

Nagyon szurkolok!

2009. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!