Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnénk második...

Nagyon szeretnénk második babát most 2 éves az első gyermekünk és szopizik is még napi 2X úgy érzem hogy a szopizás miatt nem jön össze a tesó, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Napi 2 szopizás mellett is abszolút jöhet a baba,hidd el :) Nálunk is jött!Én 8 hetes terhes voltam amikor elválasztottam a kisfiam mert őt nem zavarta a terhesség,de nekem mentálisan kellemetlen lett a szoptatás.Ha már nem tervezel sokáig tovább szoptatni,válaszd el ha úgy érzed,de nem ezen múlik!Egy 27 hónapos és egy két hetes kisfiú anyukája
2010. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ugyan abban a cipoben jarunk...21 honapos a fiam es meg mindig szopizik...pontosabban tegnapig szopizott mert azota nem kap...eleg nehezen viseli o is es en is de ez van. Mar honapok ota varunk a 2. babara es nem jon ossze. Az ovros azt tanacsolta hogy hagyjuk abba a szopizast. Most vagyok a ciklusom felen es bar van peteeresem azert en nem bizom el magam (volt mar az elozo honapokban is es megsem sikerult). A kovetkezo ciklusomra kapok clostyt, tuszorepesztot es duphastont. Biztosra akarunk menni! Remelem a kovetkezo 3 honapban sikerul. En azt tanacsolom hogy szedd ossze minden erodet es hagyjatok ti is abba a szopizast mert ugy valoszinlug hamarabb sikerul. Majd irj ha van valami...
2010. nov. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónapja próbálkozunk, nekem is a szoptatás abbahagyását javasolta a doki (1,5 éves a fiam). Pár napja hagytam abba, remélem nemsokára sikerül végre a 2. baba.
2010. nov. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Miért kell még egy kétéves gyereket szoptatni? Szoktasd le róla, ennek már nem sok értelme van, már csak rossz megszokás a babának.
2010. nov. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a második hónap próbálkozás után terhes lettem a 2. babánkkal. Akkor volt 20 hónapos az első kisfiam. 21 hónaposan drasztikus hirtelenséggel le kellett választanom, mert bevéreztem sajnos. Na, az első hetet nem kívánom senkinek...
2010. nov. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!