Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek hátraforduló...

Van valakinek hátraforduló méhe? Valaki megtudná mondani, hogy lehet ezzel teherbeesni, mert kezd az idegeimre menni, hogy nem megy! Nagyon megköszönném a tippeket

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 20:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Lám, milyen sokan vagyunk hátrahajló "méhesek"! Nyugi, nekem is elsőre összejött, bár érdekes, de nekem üres volt a petezsákom, így meg kellett szakítani.

Tényleg az a legjobb, ha a párod van hátul, sőt ha ügyesek vagytok és ő élvez el előbb, te csak utánna, vagy egyszerre, az orgazmus keltette szívóhatás miatt a kiskatonák "felszállnak". Utánna a popsid alá jöhet a párna és kb. 30 perc pihi. Sok sikert és nyugi!!!

2009. jan. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Neked is nagyon köszönöm a tanácsot! Azt hiszem ebben a hónapban csak így fogunk. nagyon szeretnék kis manót, és kicsit elkeseredtem, de a tanácsaitok kicsit feldobtak! Köszönöm!
2009. jan. 15. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!