Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy olyan magas eleve...

Lehet, hogy olyan magas eleve az LH szintem, hogy azért pozitív már 4 napja? Kicsit hosszú lett a levelem, de válaszolnátok? Nagyon megköszönném:-)

Figyelt kérdés

Még április 29.-én kellett volna megjönnie. nem jött:-)(tudni kell, hogy 1 éve volt egy méhen kívüli terhességem, amikor eltávolították az egyik petevezetékemet, és az a terhesség is valószínű egy véletlen peteérésből lett, mert elég rendszertelen a menstruációm)

szóval, mivel már késik egy ideje, gondoltam veszek tesztet, hátha most összejött. véletlenül ovulációs tesztet vettem. hát, akkor már gondoltam kipróbálom. 7.-én csináltam először, pozitív lett. majd 8.-án és ma (10.-én). A mai volt a legerősebb. az első kettőnél ugyanolyan erős volt a tesztcsík, mint a kontroll, ma sokkal erősebb. 9.-én csináltam terhességi tesztet is, de negatív lett. Lehet, hogy olyan magas eleve az LH szintem, hogy azért pozitív már 4 napja? de miért erősödik vajon? ha pont most lenne peteérésem, akkor normális lenne, hogy már 4 napja erős pozitív eredményt kapok? Arra is gondoltam, hogy lehet, hogy megint volt egy spontán peteérésem, és még olyan fiatal a terhesség, hogy a hcg teszt nem mutatja ki?

van valakinek tapasztalata?

a babatervezok.otthona.net-n olvastam a jóstesztelésről.


Bocsi, hogy ilyen hosszú lett:-)


2009. máj. 10. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ebbe a hónapba 6napig volt +az ovu tesztem , de az eredményt még nem tudom mert most kellene megjönni. Felhívtam a dokim akkor és azt mondta hogy többszörös ovulációm van.
2009. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 napig volt + az ovu teszt, mint jósteszt. Mára, a nemvárt után 2 nappal reggel már nega. Nem jött meg, és hcg-t sem mutat a teszt. Az én esetem azért fura, mert ebben a hónapban ez volt a 2. pozitív ovu tesztelésem. Egyes orvosok szerint nincs 2 ovuláció egy hónapban(hacsak nem pár napn belül), mások szerint meg igenis van.Én sem tudom mi van, várok pár napt és tesztelek megint.Hátha összejött!Neked is drukkolok!
2009. máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:-)

Ma is erős pozitívat teszteltem. Én ezt már tényleg nem értem:-S

2009. máj. 11. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!