Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek hátraforduló...

Van valakinek hátraforduló méhe? Valaki megtudná mondani, hogy lehet ezzel teherbeesni, mert kezd az idegeimre menni, hogy nem megy! Nagyon megköszönném a tippeket

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hátrahajló nem? Talán egy kisit nehezebben jutnak el katonák a célhoz:-) esetleg egy gyertyaállás segíthet. Egyébként nagyon sokmindenkinek van hátrahajló méhe, szinte alig befolyásolja a teherbeesést:-)
2009. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazábol már egyszer sikerült teherbeesnem, de sajnos elment. 1 éve próbálkozunk és ennyit tudtunk felmutatni, nagyon elkeseredtem mert ma 3 nap késés után itt a nemvárt. Kezdtünk reménykedni, de sajna semmi. A gyertya is ki van lőve. Van aki azt mondja:-hasra, van aki azt, hoy oldalra van aki hogy polcoljam magam és semi....... de azért köszi
2009. jan. 14. 20:32
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja és azt mondják mi nehezebben kerülünk ilyen helyzetbe, ugyhogy ennek most kicst örülök, hogy azt mondod nem befolyásol!
2009. jan. 14. 20:34
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

tényleg próbáld ki a gyertyát. azért mondtam mert nekem is hátrahajló méhem van és rögtön teherbe estem így az első hónapban!

Vagy próbálhatod még: E-vitamin, barátcserje, üröm, PG 53mikroszkóp (bár többet szerint sz@rt se ér), aloe vera gél, valamelyik csak használ:-)

2009. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Allitolag nekem is az van.:)

Most 24 hetes vagyok, es majdnem elsore (2 honap utan)sikerult a baba, es meg sok ismerosomnek, akik szinten babasok.

Remelem ez segitett,


Sok sikert neked,

(Amugy anno az en dokim azt mondta h. kb. 8 honap utan erdemes par vizsgalatot csinalni, ha nem megy, de nektek mar egyszer ossze is jott, szoval talan a dokit meg lehetne kerdezni, hogy akkor most mi a kov. lepes.)

2009. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is az volt, de most már kiemelkedett a terhességtől. Én nekem azt javasolták, hogy vagy párnázzam alá a csipőm, vagy hátulról menjen belém a párom, mert akkor hamarabb "célbaérnek". Nekünk így sikerült összehozni.


29 hetes kismami

2009. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az, hogy hátrahajló méhed van, nem befolyásolja a termékenységet. Nekem S alakú (azaz előre és hátrahajló is egy-egy szakaszon - ilyen csak egy-két nőnek van az országban!) és fél év után most úgy néz ki sikerült a baba. Persze itthon is vagyok egyfolytában. A hátrahajlásnak a medencéből való kiemelkedésnél van esetleg hátránya, de ha elég erős a méhfal, akkor semmi gond sem lesz. Légy türelmes, sajnos még mindig vannak dolgok, amiket nem mi, hanem a természet irányít. Csak szeressétek egymást és biztosan nemsokára jön a gólya is!

k.

2009. jan. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A hátulról-akcióról már én is hallottam, amúgy nekem is hátrahajló méhem van. Első próbálkozásra összejött a baba. Sajnos utána nekem is elment, de a doki szerint nem a méhem miatt. Remélem, legközelebbi próbálkozáskor is könnyen fog menni, és meg is marad. Hátulról próbálkozhattok nyugodtan
2009. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hátrahajló méhem van, és az UH-n mondta a doktornő, hogy csoda, hogy teherbe estem...

Minden esetre nekem elsőre összejött, hogy nem védekeztünk (előtte számoltam).

Szorítok, hogy sikerüljön!

28 hetes kismami

2009. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon köszönöm mindenkinek!!!!!!!

Azt hiszem éjjel nappal mögöttem lesz a párom, ezt még nem mondta senki, pedig, ha belegondolok logikus!!!Köszönöm

2009. jan. 14. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!