Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dec. végén menstruáltam, de...

Dec. végén menstruáltam, de közben barátommal nemi életet éltünk (előtte 2 hónapig nem találkoztunk). Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek (Lindynette 20). A menstruáció után pár nappal alhasi fájdalmam volt (mintha megjönne). 1 héttel később nógyógyászhoz mentem (ekkor már állandó hőemelkedésem volt), aki azt mondta, bélfertőzés. Újabb 1 hétig joghurtokat ettem, ami nem segített. Most kicsit kevesebb mint 1 hetem van menstruációig, de egész erős barna folyásom van. Mindeközben a hasam alul megduzzadt, fájdogál, hőemelkedésem van és esténként erős baloldali görcseim vannak. Mit gondoltok? Még nem szeretnék babát:(
2009. jan. 14. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben tesztelnék egyet. Aztán eredménytől függetlenül irány a doki. Barnázás és görcs lehet vetélés és menstruáció is.
2009. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem keress másik nőgyógyászt, mert lehet, hogy kismedence gyulladásod, netán petefészek gyulladásod van, vagy csak nagyon csúnyán felfáztál. Ezek mind csúnyán elfajulhatnak, úgyhogy irány a doki!

És jobbulást, öltözz melegen!

2009. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem csinálj egy tesztet, de az eredménytől függetlenül menj orvoshoz. Panaszai hátterében a babán kívül lehet gyulladás, de az is, hogy ez a fogamzásgátló nem felel meg neked.
2009. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen csinálj egy tesztet 2-3 napos késés. Lehet, hogy most még korai lenne. Lehet esetleg felfázás is.

Ha nem vagyok túl tolakodó (ha nem akarsz ne válaszolj) de miért nem szeretnél babát? Túl fiatal vagy?

2009. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igen, mindenképpen tesztelek hétfőn (akár megjön, akár nem), bár már nagyon ideges vagyok és félek.


Nem vagyok túl fiatal a babához, csak épp a legrosszabb időpontban jönne (diplomázok, nyárra munkát vállaltam külföldön, és csak utána költöznék a barátomhoz -aki Németo.-ban lakik-, és mellesleg szintén tanul). A gazdasági válság idején nem mernék gyereket vállalni biztos állás nélkül.

2009. jan. 14. 14:02
 6/6 A kérdező kommentje:

Ja, és voltam háziorvosnál is, így kiderült, h nem felfázás, és ő is megvizsgált, de nem talált semmit:(

Úgy néz ki, a jövő heti teszt lesz a döntő.

2009. jan. 14. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!