Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy inszem után...

Van olyan, hogy inszem után az embernek tesztelés előtti héten "tünetei" vannak? .

Figyelt kérdés
...vagy ilyenkor a progeszteron rásegítés miatt tök mindegy, hogy az ember mit érez.
2010. nov. 23. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Inszem után mindenféle bajom volt, de nem hinném, hogy a terhességtől. Hanem a tüszőérlelőtől és a tüszőrepesztőtől. Szerintem most nem célszerű erre figyelni, a teszt a biztos.


A progeszteron is bezavarhat, amit most kapsz...

2010. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
holnap után tesztelhetek... az inszem után nekem is volt minden bajom, de azok elmúltak. most viszont fáj a cicim és a hasam is. a progeszterontól van? de hogy lehet, hogy gyógyszer mellett is vannak mensis tünetek? vagy ez más?
2010. nov. 25. 20:03
 3/4 A kérdező kommentje:
ha valaki még erre téved: én pozitívat teszteltem :) :) :)
2010. nov. 29. 19:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Hányadik inszem? Én most állok az első előtt!
2010. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!