Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Adjam fel a babaprojektet?...

Adjam fel a babaprojektet? Mit tanacsoltok? Olyan vesztesnek erzem magam.

Figyelt kérdés
Ket ev sikertelen probalkozas utan minden remenyem elhagy. Pco-szindromamat kezeltek, metforminnal rendbejött. Ferjemnel lassabbak a kiskatonak, de szinten kapott kezelest. Lassal elmulok 30, es felhagyok minden remennyel.
2009. jan. 13. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lombikkal próbálkoztatok?

Sose szabad feladni, de görcsölni se szabad rajta, mert akkor pszichés okok miatt nem fog összejönni.

Minden lehetséges dolgot meg kell próbálni, még nem vagy egyáltalán idős szülni, még pár év múlva sem leszel az.

Manapság 30 év nem kor, már nem úgy van, mint régen.

Hasonló cipőben járok, mint te, bár én nem vagyok PCO-s, nincs semmi oka, de nem jött össze még. Nem adom fel, te se tedd!

Sok sikert!

2009. jan. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
A 2 ev meg nem hosszu ido, te pedig nagyon fiatal vagy. Ha azt irod 10 eve nem jon ossze, es 40 eves leszel, az mar mas. De igy millioan vannak mint te, ne add fel, es ne gorcsolj. Addig is elvezd az eletet, aztan ha jonnie kell jon is.
2009. jan. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igaza van az előttem szólónak! Ne add fel. Még fiatal vagy ne görcsölj rajta. Úgyis jön ha jönni akar csak idő kell. Mi is két éve próbálkozunk de nem adtuk fel. Nagyon nehéz de fel a fejjel.
2009. jan. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Mi is 4 és fél éve próbálkozunk! A párom katonai is kevés, és lassu, de volt első alkalommal, h. egyáltalán nem voltak spermák, de gyógszeres kezelésen van, és már javult! Dokim szerint nálam viszont minden rendben! Nekünk megmondtak, h. csak a lombik jöhet szóba, és nem adjuk fel! Mert akárhogy is, lehet saját babája mindenkinek, csak sajnos nem ugy ahogy szerettük volna, de sebaj, mert a remény hal meg utoljára! Én mindig bizakodok és reménylek! Te is ezt tedd! Sok szerencsét! NE ADD FEL!!! :D
2009. jan. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

szió

ne add fel!

a metkúra nem két hónap, azt ne szamitsd bele a babaprojectbe (nekem egy ev volt)!! a ferjed kezeleset se!


csak azutan add fel, miutan mindent megprobaltal!! homeos teak? bogyók? closty? beultetes? stb.


a vercsoportotok rendben van amugy, kompatibilisek vagytok?

2009. jan. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatast... erröl a vercsoport-kompatibilitäsrol viszont meg nem hallottam. hol tudnek utana nezni? ez az rh-faktor?
2009. jan. 13. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!