Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély rá, hogy...

Mennyi az esély rá, hogy teherbe estem? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

3.-án kellett volna megjönnie a menzeszemnek. Együtt voltunk : 1-jén (előtte egy hétig nem), 6.-án és 8.-án. Utána olvastam a "tüneteknek" és említ bő váladékfolyást (van) kedélyingadozást (van) és ugye a kimaradás... (9 napja meg kellett volna, hogy jöjjön) Lehet, hogy az itthoni stressz teszi, mert nem vagyok jóba apuval...nem tudom. Volt olyan 1 éve, hogy nem jött meg majdnem 2 hétig. (Szexuális életet csak Augusztus óta kezdtem el élni, szóval nem régóta)

Még annyit, hogy az elején be szokta kicsit tenni gumi nélkül...és amikor már érzi, hogy 1-2 p. és elmegy akkor kiveszi, felteszi a gumit és úgy csinálja tovább...nem tudom, így mennyi előcsepp mehet be. (vagy mehet e egyáltalán )

Köszönöm a válaszokat. L/19


2011. márc. 11. 17:16
 1/6 anonim válasza:
Szia! Hát bizony van rá esély, hogy terhes legyél. Az előváladék is tartalmazhat spermiumot. Mikor van a peteérésed? Mert ha azokon a napokon volt, amikor lefeküdtetek a pároddal, akkor még nagyobb az esély rá, hogy terhes vagy. Főleg ha tüneteid is vannak. Az a biztos, ha csinálsz egy tesztet vagy elmész dokihoz. Majd írd meg mi történt! szurkolok, bár nem tudom akarod e hogy legyen babád vagy nem :)
2011. márc. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom...egyetem előtt vagyok :S rendben, mindenképp megírom. 16-17-18-19-20. án van a ciklus
2011. márc. 11. 18:36
 3/6 A kérdező kommentje:
megjöööötttt a menstruáciooooom :D
2011. márc. 14. 22:24
 4/6 anonim válasza:
jeeeee :D örülök hogy nem lett gáz :D most én idegesitem magam ert nekem nem jön meg! És én sem akarok babát, most fogok érettségizni még csak!
2011. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
xD... azért majd ird meg, hogy mivolt :DD
2011. márc. 22. 16:37
 6/6 anonim válasza:
Haaahh megjött nekem is!! Hála istennek nem tudom mi lett volna ha terhes lettem volna! Nem is beszélve hogy ki lett volna az apa...huhh ezt megusztuk mindketten:)
2011. márc. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!