Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez vajon annak a jele hogy...

Ez vajon annak a jele hogy nem csúszott be a baba?

Figyelt kérdés

2-án jött meg a legutóbbi mensim. 8-án volt olyan együttlétünk, amikor egy általam nem túl biztonságosnak ítélt védekezési módot használtunk: pharmatex kapszulát, ráadásul először használtam ilyet, előtte pár órával szappannal is mosdottam (ami állítólag tilos), és sok rosszat is hallottam róla azóta, szóval mostmár leglejebb kiegészítő védekezésként alkalmazom. Mindenesetre aggódom, hogy akkor, azon az egyetlen alkalmon becsúszhatott egy babó. Azóta viszont tuti hogy volt peteérésem, mert tizennegyedikétől tizenhetedikéig tipikus tojásfehérjés nyúlós folyásom volt a szokásos peteérős szurkálós érzéssel. Akkor ez annak a jele, hogy nyolcadikán tuti nem estem teherbe? Megnyugodhatok?

17-én negítvat teszteltem, de tudom hogy nagyon korai időpont ez a teszteléshez, hisz még a beágyazódás sem biztos, hogy befejeződhetett addigra.

Mit gondoltok, azért a peteérés ténye azért megnyugtathatna, ugye?


2010. nov. 19. 22:38
 1/4 A kérdező kommentje:
természetesen nem "leglejebb kiegészítő védekezésként", hanem legfeljebb, csak elírtam :)
2010. nov. 19. 23:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem március 8-án volt peteérésem, és előtte március 6-án voltunk együtt. Most vagyok 39 hetes terhes :). Igaz, hogy pharmatex kapszulát egyszer használtam eddig, mert gombás fertőzésem lett tőle, de én sem hallottam jókat róla. Akkor én nem estem teherbe, de arra sajnos már nem emlékszem, hogy peteérés környékén voltam-e. Szóval, mi most több nappal peteérés előtt voltunk együtt, és baba lett. A szokásos tanácsot tudom én is adni neked, hogy várj még, és elmaradt után 2-3 nappal tesztelj!
2010. nov. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi hat nappal pé előtt voltunk együtt és baba lett a vége, szerencsére:))tehát semmi sem lehetetlen, ha jó a nő hüvelyi ph-ja akkor jó pár napig kihúzzák ott a kiskatonák, de nálad mivel védekeztetek nagyon kicsi az esélye.
2010. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

6 nappal peteérés előtt? nahát!

köszönöm a válaszokat és gratula a babókhoz.

2010. nov. 20. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!