Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz hogy a nyál megöli a...

Igaz hogy a nyál megöli a spermákat?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
hogyne... köpködj tele egy poharat nyállal és azt használd kúp helyett...
2009. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úristen!!!!!!!!!! Erre inkább nem írnék semmit!!!!!!!
2009. jan. 12. 20:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

A nyál kémhatása miatt megbénítja és el is pusztítja őket.

Ha googleban beírod az emberi emésztés folyamatát, akkor azt is láthatod, hogy a nyál egy emésztő váladékunk.... Elkezdjük lebontani:)

A kúpos megoldás... na az jóóóóó kis viccc. A válaszoló valami élvezetesebb formáját is megadhatta volna:S:S:S

2009. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

na de könyörgöm... hülye kérdés hülye válasz.... miért fontos ez??? Valószínűleg azért kíváncsi rá, mert ezzel akarja hatástalanítani a katonákat... vagy mi másért???

A hüvely váladék is öli a spermákat, mégse kérdez rá senki...

2009. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem,hanem mert már nagyon régóta szeretnénk babát a párommal,de eddig sajnos nem sikerült.Tehát csak azért kérdeztem mert akkor a párom most ne nagyon kényeztessen "ott lenn" szájjal mi?
2009. jan. 12. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem hiszem hogy közel 20 centi mélyen kényeztetne. Hiszen ott bent távozik a sperma, nem idekint. Nyugodtan kényeztessen, élvezd a szeretkezést nyugodtan!
2009. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

na ugye , sejtettem, hogy ilyenre megy ki a kérdés... mégse vagyok annyira hülye...

a hüvelyváladék a levegő a nyál a... szimplán, hogy kilövel a finom meleg tojásból...öli a spermákat....

Ne haragudj, de még mindig tartom magam az első válaszomhoz. Mert hülyeséget kérdeztél....

Nyugodtan szexeljetek orálisan. Arról nem is beszélve, hogy ha szexeltetek és ne adj Isten nem sikerült elmenned, utána ha kielégítenek (nyugodtan szájjal is) mégnagyobb az esélye, hogy nagyobb mennyiségű katona jut át a méhszájon...

2009. jan. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!