Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most szellemcsík a teszten?...

Ez most szellemcsík a teszten? Ugye nem csak én látom?

Figyelt kérdés

[link]


Azt hiszem időn túli, bár nem néztem az órát és nem tudom mi számít időn túlinak. Azt sem tudom színes-e, mert annyira halvány...


2010. nov. 17. 18:28
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
13%
lepontozni én is tudok :DDDD
2010. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%
Igen a köröm az enyém, és TE vagy az egyetlen akinek nemtetszik,( mondjuk másképp is kifejezhetted volna magad) de nem érdekel más véleménye. Nekem tetszik, a páromnak tetszik, mindenki dicséri, és kész. Kedves kérdező! Kitartás neked, még bőven van esélyed! Drukkolok, írd meg ha teszteltél!
2010. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%

Szia

Én látom a 2. csíkot, igaz nagyon halvány.


A második terhességemnél a nemvárt előtt 4 nappal teszteltem, nem terveztük a babát, olyan belső feszültség volt bennem , hogy egyszerűen megéreztem, és teszteltem. Az írt idő alatt nem lett semmi, csak egy csík. Aztán otthagytam a tesztet, elmentem reggelizni, és mikor mentem vissza kidobni, már ott volt rajta egy hasonlóan halvány 2. csík. 2 nap múlva már szépen látszott a 2 csík :)


Off: köröm: nekem szín, minta ugyanez, csak nem hegyes hanem kocka.

2010. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
én elsőre láttam ott valamit, de minél tovább nézem, annál kevésbé látom a csíkot. Drukkolok, hogy baba legyen :)
2010. nov. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
35%
Szia! Hát azt a csíkocskát lehet látni:). Úgyhogy 2-3 nap, és erősebb lesz! A körmös hölgynek meg üzenem, én mint műkörmös, nagyon szép a körmöd, és a porcelán rózsa tökéletes! Ügyes a körmösöd. Kérdezőnek gratulálok!
2010. nov. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, nem akartalak a körmöd miatt megbántani. Sajnos, ilyen vagyok, hogy mondom, ami eszembe jut :)) Egyébként biztos, hogy sok más embernek sem tetszik, csak legfeljebb nem mondják.

De nem ez a lényeg, hanem, hogy BABÁD lesz, és ezért viszont irigyellek nagyon!!! Nekünk sajnos még nem jött össze:( Mégegyszer BOCS!!!!!!!

2010. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden válaszolónak. Az lehet, hogy ahogy szárad, úgy halványul? A Gabrielnek az ovutesztje is elhalványodott száradás után. Én is úgy vagyok, hogy már nem tudom tényleg láttam-e vagy sem. De pár nap múlva kiderül... Véleményeket továbbra is várok!!!!
2010. nov. 17. 22:25
 28/34 anonim ***** válasza:
nekem erősödött a gabriel, először nem látszott, és időn túl jött ki a 2. csík. Barátnőmnek ugyanígy volt.
2010. nov. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Gabriel teszttel, kedves utolsó?
2010. nov. 17. 23:27
 30/34 anonim ***** válasza:
Nekem a gabrielen amikor nem voltam babás mindig volt ilyen szürkés-lilás száradási csík, amikor terhes voltam viszont élénk piros volt és azonnal kijött.
2010. nov. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!