Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szellemcsík a terhességi...

A szellemcsík a terhességi teszten megjelenhet a reakció időn belül is, vagy csak utána?

Figyelt kérdés
Nekem (5 perces a teszt) 2-3 percen belül megjelent egy nagyon halvány, de szabad szemmel jól látható csík. Már napok óta késik, és most este 8-kor sikerült ezt tesztelnem.
2010. febr. 20. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
én pont ma pont így pont ilyen teszttel így jártam. már van egy fiam nála ugyanez volt az első tesztem(medi lab) és ugyanez volt, 2-3percen belül halvány csík.később se lett erősebb.de már 14 hónapos:)remélem most is ez van. én megismétlem másikkal holnap.
2010. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nekem is van egy lassan 19 hónapos fiam:) Nekem őt az első teszt nem is mutatta, csak fél óra múlva jelent meg (kikukáztam:).

Szorítok Neked, majd írd meg, mi lett!

2010. febr. 20. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia


Velem is ez volt, de aztán pár nap múlva nagyon erős lett a csík, most 26 hetes vagyok :d szóval a halvány vonal is számít! :D

2010. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!