Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most szellemcsík a teszten?...

Ez most szellemcsík a teszten? Ugye nem csak én látom?

Figyelt kérdés

[link]


Azt hiszem időn túli, bár nem néztem az órát és nem tudom mi számít időn túlinak. Azt sem tudom színes-e, mert annyira halvány...


2010. nov. 17. 18:28
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy!!! Most próbáltam csinálni a negatívját, de nem jó a képszerkesztőm... És ha szellemcsík, akkor nincs negatív egyáltalán? Rossz minőségű a kép is, mert telefonnal csináltam... Jaj, de jó lenne. Tudom, hogy korán csináltam, nem is vártam sokat...
2010. nov. 17. 18:48
 12/34 anonim ***** válasza:
57%
Én negatívnak látom, de tévedhetek. Tesztelj még később is!
2010. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Most, hogy megszáradt alig látom... :(
2010. nov. 17. 18:52
 14/34 anonim ***** válasza:
40%

Ugy látszik tényleg rossz a szemem mert ma láttam már itt egy tesztet én azon sem láttam semmit meg ezen sem....

De azért drukkolok Ird majd meg mi lett!

2010. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, hogy velem van baj de én a világon semmit nem látok azon az egy csíkon kívül. De tól hamar is csináltad még szerintem. Csinálj pár nap múlva még egyet ha addig nem jön meg. Szorítok! Ne légy türelmetlen, össze fog az jönni, nyugi!
2010. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Megtaláltam az enyémet, ami eléggé megosztotta a csapatot, nah azt csináltam 1 hét! késés után:

[link]

[link]

Ezeket pedig +2,+2 nappal az előző után:

[link]

Sok szerencsét, kitartás! (negatívos voltam)

2010. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Emlékszem a kérdésedre azóta jól vagy?Bocs kérdező!!Én is láttom azt a csikot csinálj 2nap múlva mégegyet!Remélem szép két csikos lesz!!!
2010. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Gratulálok Neked és köszi a véleményeket, majd meglátjuk pár nap múlva. Olyan jó lenne!!!
2010. nov. 17. 19:26
 19/34 anonim ***** válasza:
Hát... :) A rosszullétektől eltekintve igen , bár már egyre ritkábban jön rám. És nem volt véletlen a haloványka tesz, ugyan is elvagyok csúszva több mint 1 hetet, így a multhéten egy 13mm óriásbébit láttunk :) 8+4 hetes vagyok a 9+6 helyett. De mind1 :) A lényeg hogy a kisfiamnak lesz tesója :D Sok sikert minenkinek! Köszönöm az érdeklődést!
2010. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
39%

Gratulálok a két csíkhoz.

(De ez a te körmöd? Olyan ocsmány. Bocs!!! Nem baj, ha lepontoztok, a babához tényleg sok boldogságot!!!)

2010. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!