Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki 18év alatt lesz...

Ha valaki 18év alatt lesz terhes akkor végülis csak a szülö dönti el, hogy elvetetti-e vagy a lány is dönthet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Az abortuszhoz mindenképpen kell a szülő beleegyezése. Az más kérdés, hogy a döntésbe bevonja-e a lányát, aki babát vár...
2009. jan. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha meg akarja tartani, abba a szülő nem szólhat bele.

Ha el akarja vetetni, ahhoz kell a szülői "hozzájárulás"

2009. jan. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A szülő csak támogathat a döntésedben, esetleg ellenezhet. De dönteni te döntesz. Én 17 voltam, amikor terhes lettem, és akár mennyire akarta anyám, hogy vetessem el, elég érett voltam a párommal együtt, és megtartottam. Nem bántam meg.Azóta már van egy öcsi is, saját lakás,és most fogok elkezdeni 1 sulit.

Persze nem vagyunk egyformák, mi már akkor 3 éve voltunk együtt, és az érettségi utánra terveztük az eljegyzést.

Nagyon sok mindentől függ, hogy ilyenkor mit tegyél, mérlegelni kell, és az összes" mi van ha..." kérdést át kell rágni, és csak utána meghozni a döntést.Ez nem könnyű, hiszen életekről kell dönteni. Nem csak a babáéról, hanem a sajátodról is. És a döntés visszafordíthatatlan.


Minden jót.

2009. jan. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!