Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparoszkópia után könnyebb...

Laparoszkópia után könnyebb teherbe esni?

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz laparom és érdekelne,hogy nagyobb lesz e az esély utána a teherbeesésre?
2010. nov. 16. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen! Nagyon hasznos.
2010. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jó lenne már nagyon várunk egy babára immár két éve,lesz jövő hónapban.
2010. nov. 16. 13:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Barátnőmnek makacs endója volt, lapar urán mondta az orvos, hogy azonnal kezdjenek próbálkozni, mert több, mint valószínű, hogy kiújul. Három hónap után teherbe esett. Három éve próbálkoztak.
2010. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Ha estleg elzáródás van akkor az azt jelenti,hogy nem lehet természetes úton gyerkünk?
2010. nov. 16. 13:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha elzáródásod van, akkor nagyon eredményesen tudnak azon is segíteni laparral, illetve átfújással.
2010. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja és lehet természetes úton gyereked akkor is. Mindaddig amíg petét termelsz és van petevezetőd, addig minden hónapban van esélyed a babára.

Én csak 4 olyan nőről tudok a környezetemben, akire kimondta az orvosa, hogy soha nem lesz gyereke..és mindnek van.

Az elzáródás vagy kizárja a természetes teherbeesést..vagy nem. Nem lehet tudni.

2010. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem egyéne válaogatja.nekem áprilisban volt,de igy sincs még semmi sem.
2010. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!