Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok-e? Minek higgyek...

Terhes vagyok-e? Minek higgyek? A testemnek, vagy a teszteknek?

Figyelt kérdés
Rengeteg tünetem van a ciklus elmúlásának napja óta (dec. 23): mellfeszülés, görcsöcskék, has-, fej-, derékfájás, aluszékonyság, a hőm 37 körül, mellbimbó-érzékenység, sőt , ég is, csak úgy. Volt egy NAGYON halvány pozitív tesztem és előtte is, de utána is negatív tesztek sorozata. És még egy kérdés: egy pontban szúr az egyik kis szeméremajkam. Mi lehet ez?
2009. jan. 11. 19:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
nincs DM? mert én csak ott kaptam
2009. jan. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nincs... gyógyszertári tesztek skáláját végigvettem már. Sőt, itt még érzékenység szerint sincsenek értékelve a tesztek. Egy német "help" nevű mutatott halvány pozitívat...
2009. jan. 11. 19:54
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
gyógyszertárban nem találtam én sem,akkor doki ,Ő a biztos:-)
2009. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság veled? Nagyon szorítok neked! Írj, hogy mi lett!
2009. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!