Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok-e? Minek higgyek...

Terhes vagyok-e? Minek higgyek? A testemnek, vagy a teszteknek?

Figyelt kérdés
Rengeteg tünetem van a ciklus elmúlásának napja óta (dec. 23): mellfeszülés, görcsöcskék, has-, fej-, derékfájás, aluszékonyság, a hőm 37 körül, mellbimbó-érzékenység, sőt , ég is, csak úgy. Volt egy NAGYON halvány pozitív tesztem és előtte is, de utána is negatív tesztek sorozata. És még egy kérdés: egy pontban szúr az egyik kis szeméremajkam. Mi lehet ez?
2009. jan. 11. 19:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mensid mikor volt meg utoljára?
2009. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
A mensid elmaradt?Vagy most kell hogy megjöjjön?
2009. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Dec 20-23 között volt mensim, de 25 óta feszül, fáj, nehéz a mellem, görcsölök, itt-ott fájdogál (ami előtte nem volt), felrisztott álmomból a mellbimbó-égés, vécéznék állnadóan, és dec. 31 óta tejszerű valamit termel a mellem... Tegnapelőtt volt a halvány pozitív tesztem, azóta még 2 negatív. Ma pedig egész délután szúrt a szeméremajkam. Egyébként köv. vasárnap kéne megjöjjön.
2009. jan. 11. 19:17
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni de a terhesség első szakaszában sokszor van úgy hogy elmegy vagy felszívódik a baba és a tünetek egy darabig megmaradnak.

Ez a rosszabik eset.

Mielőtt elkeserednél minél hamarabb menj el nőgyógyászhoz.

SZORÍTOK NAGYON!

2009. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

óó ha még csak most kéne megjönnie akkor lehet hogy a másik kész teszt nem olyan érzékeny és nem mutatja ja az előző vok

akkor nincs veszve semmi:-)

2009. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Megyek. Minél hamarabb. De még mindig azt remélem, hogy baba van a dologban, csak a teszt nem mutatja ki... annyira várom már.
2009. jan. 11. 19:21
 7/24 A kérdező kommentje:
Jaj, köszi a vigasztalást. Már megfogadtam, hogy csak akkor tesztelek, ha elmarad a mensim, de az még egy hét, én addig bele is őrülök a bizonytalanságba... De az orvost remélem, meg tudom ejteni, lássuk, hogyan sikerül bejutni. Küldőpapírom már van...
2009. jan. 11. 19:23
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

jövő vasárnap messze van még,a mensi elmaradása utáni két napban biztosabb a teszt:-)

melyikkel teszteltél ,mind a 3 alkalommal ugyanazzal?

2009. jan. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
3 teszt háromféle volt. A fura csak az, hogy az előző mensim elmúlása utána naptól RÖGTÖN jöttek a tünetek. És egyre több van.
2009. jan. 11. 19:27
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Elég rövid volt az előző mensid! Rendes volt? Csak mert látom, a mensi vége után már prodkukáltad a tüneteket! Nem lehet, hogy már hetek óta terhes vagy csak kevés a hcg-d? Az orvos megmondja köv héten! ÉN szorítok!
2009. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!