Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok-e? Minek higgyek...

Terhes vagyok-e? Minek higgyek? A testemnek, vagy a teszteknek?

Figyelt kérdés
Rengeteg tünetem van a ciklus elmúlásának napja óta (dec. 23): mellfeszülés, görcsöcskék, has-, fej-, derékfájás, aluszékonyság, a hőm 37 körül, mellbimbó-érzékenység, sőt , ég is, csak úgy. Volt egy NAGYON halvány pozitív tesztem és előtte is, de utána is negatív tesztek sorozata. És még egy kérdés: egy pontban szúr az egyik kis szeméremajkam. Mi lehet ez?
2009. jan. 11. 19:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
hmmm,az ismerősömnél csak másfél hónap után mondták meg neki hogy terhes,nála a második baba volt, nem értette a tüneteket, mert mindíg negatívot tesztelt.Még mindíg azt mondom ne csüggedj, de minél előbb doki:-)
2009. jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Lányok, köszönöm a biztatást... remélem, igazatok lesz/van...
2009. jan. 11. 19:33
 13/24 A kérdező kommentje:
Hogy rendes volt-e a mensim? Második nap folydogáltam jócskán, utolsó két nap barnázás. Első nap erős görcsök...
2009. jan. 11. 19:36
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni, de ha valami tejszerűt termel a melled, nem lehet,hogy magas a prolaktin szinted, és emiatt van egy kis hormonzavarod?

2009. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam már, de eddig soha se nem feszült a mellem, se nem folyt belőle semmi... Egyébként emiatt is mindenképp orvoshoz akarok menni. Tudom, hogy ez gátolja ateherbeesést. Viszont itt, a gyakorikérdéseken volt eset, hogy termelt valami tejfélét az elmaradt mensi előtt, és terhes volt - rá pár napra pozitívat tesztelt...
2009. jan. 11. 19:38
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben a hónapban is legyetek együtt minnél többet, jövő héten menj el oroshoz és ha nincs baba a pocakodban az előző hónapból, akkor lesz majd ebből a hónapból! :)
2009. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló vagyok! És azt monják, hogy a pozitív teszt nem hazudik! Én nagyon szorítok neked!
2009. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi... már nagyon itt lenne az ideje, lassan 9 hónapja megy ez így...
2009. jan. 11. 19:40
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
sztem vegyél egy clearblue-t (valahogy így írják) mert az a legbiztosabb(állítólag) addíg is amíg nem mész el dokihoz
2009. jan. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Én nem élek MO-n, nálunk nincs clearblue...
2009. jan. 11. 19:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!