Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 7 évig szedtem fogamzásgátl...

Ha 7 évig szedtem fogamzásgátlót, sokára eshetek teherbe? Mennyi idő míg kiürül rendesen a szervezetemből?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 00:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia

Én 11 évig szedtem folyamatosan a fogamzásgátlót. Amikor abbahagytam 3 hónap kihagyást terveztünk, aztán mehet a babaprojekt. Szeptemberben hagytam abba a gyógyszert, az első vérzésem októberben rendesen 28 napra megjött, a 2. novemberben teljesen kimaradt, decemberben pedig megfogant a kisfiunk. Teljesen probléma mentes volt a terhességem, és egészséges, gyönyörű, nagy babám született.

2010. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Jaj, gratulálok neked is!



Mi igazából még nem akarunk most babát, csak olvastam sokatoknál, hogy fogamzásgátló abbahagyása után nehéz volt a baba meg-fogantatása. Így már előre készülök, hogy ha itt lesz az idő, akkor sikerüljön.

Ugyan is először kéne nekem is találnom egy munkahelyet. :(

2010. nov. 15. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!