Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 7 évig szedtem fogamzásgátl...

Ha 7 évig szedtem fogamzásgátlót, sokára eshetek teherbe? Mennyi idő míg kiürül rendesen a szervezetemből?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 00:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1 nap alatt kiürül a szervezetedből.

a következő ciklusban akár már teherbe is eshetsz.

1 hónap alatt pedig regenerálódik a méh nyálkahártyája is.

2010. nov. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én 10 évig szedtem tablettát. Amikor úgy döntöttünk, hogy itt az ideje egy utódnak, megkérdeztem a nőgyógyászomat. Azt mondta, hogy fél év alatt áll helyre annyira a szervezet, hogy bátran lehet babát vállalni.
2010. nov. 15. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is 7 évig szedtem, már 1 éve várjuk a babánkat.
2010. nov. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A gyógyszer hamar kiürül, csak a szervezetnek kell egy kis idő, amíg összeszedi magát, és újra önállóan tudnak dolgozni a hormonok.

Én egyik év augusztusában hagytam abba, szeptemberben pecsételtem kicsit, aztán októberben jött meg először szépen magától, novemberben már nem védekeztünk, és januárban teszteltem pozitívat.

Gondolom ez is olyan egyénfüggő, mint a szülés utáni helyrerázódás.

Szedjél vitamint, várj meg egy gyógyszer nélküli normális mensit, és szerintem utána lehet próbálkozni.

2010. nov. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, én 8 évig szedtem.
2010. nov. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Addig nem valószínű hogy lesz, míg nincs normális ciklusom?

Mert először megjött 1 hét késéssel, majd most kimaradt teljesen.

2010. nov. 15. 09:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is 7 évig szedtem Yadinet. Amikor abbahagytam beállt a ciklusom 25-26 naposra. A 8. hónapban jött össze a baba.
2010. nov. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is szedtem 6 évet a fogamzásgátlót mire úgy döntünk, hogy kisbabát szeretnénk. A dokim azt mindta egy hónapot várják és aztán mehet a dolog . Következő ciklusban ami már teljesen védekezés nélküli volt meg is fogant a kisfiam.
2010. nov. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hahó! 6 évig szedtem, 3 hónap pihenést tanácsolt az orvos, júniusban hagytam abba a gyógyszert, október elején estem teherbe, ma vagyok 8+1 hetes:D Hajrá!
2010. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :)


És köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. nov. 15. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!