Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A furcsa hőmérsékletek ellenér...

A furcsa hőmérsékletek ellenére lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés
Elvileg 4 nap múlva fog megjönni (vagyis remélem nem), a peteéréskor és előtte is próbálkoztunk. Pé után magas maradt a hőm, majd hirtelen leesett fél fokot, aztán újra magas lett, azóta magas. Ez egyértelmű jele lenne annak, hogy nem sikerült a babát összehoznunk?
2009. jan. 10. 19:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Azt mondják,fél fokok nem számítanak esésnek,vagy igen?

előző

2009. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Annyival csatlakozom, hogy az egy napos esés lehet beágyazódáskor. Azt olvastam már több helyen is, hogy egy napra beágyazódáskor eshet le. Kívánom, hogy ez legyen. Egyébként én egy hete teszteltem pozitívat és az én hőm se volt az a nagyon magas, még anyi se mint előtte hónapokban szokott lenni. 36,8 volt. Egyébként tünetem csak annyi volt, hogy sűrvebben jártam pisilni,melleim nagyon feszülnek, derekam leszakad, más nem!!! Szerintem a ti tüneteitek is nagyon bíztatóak, nagyon drukkolok mindenkinek, legyünk minél többen!!!!!!!!!!!Majd írjatok!
2009. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

De jó, gratulálok!

Hát, remélem hogy a beágyazódás miatt volt akkor tényleg nálam ez a kis leesés. Bárhogy is alakul, mindenkinek nagyon köszönöm a bíztatást, és persze szorítok mindannyiunknak! És várom tőletek is a visszajelzéseket majd, hogy hogy alakult! :)

2009. jan. 10. 21:08
 14/17 anonim ***** válasza:
Csatlakozom én is a jövőheti mezőnyhöz:):)nekem kedden kellene hogy ne jöjjön meg.nekem minimális folyásom van,egyébként semmit sem érzek.szoritok értetek!judit
2009. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!


Ígértem, hogy visszajelzek: a múlt hét végére lebetegedtem, elkapott talán az influenza. Tegnap (hétfő) már annyira nem voltam jól, hogy gondoltam, beveszek egy Aspirin C-t- de féltem, hogy mi van, ha mégis összejött a bébi, ezért vettem egy tesztet, mielőtt a gyógyszert bevettem... ...volna, ugyanis a teszt pozitív lett! :)) Gyorsan vettünk mégegyet, és bizony az is pozitív!!!!


Meséljetek, Ti hogy vagytok, mi újság?

2009. jan. 13. 09:46
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát,GRATULÁLOK! (én 20:25-kor írtam 01.10-én)

Nekem holnap kéne nem megjönnie,de valami azt súgja meg fog jönni.Nem teszteltem még,mert már sokat csalódtam.Boldog babavárást! Móma

2009. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon gratulálok neked kismama! De jó neked! Most aztán nagyon vigyázz magadra! Na és persze a picire! : ) Majd írj még, hogy mi van VELETEK!!!!!!!!!! :) Puszi

(1.3.5. válaszoló voltam)

2009. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!