Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A furcsa hőmérsékletek ellenér...

A furcsa hőmérsékletek ellenére lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés
Elvileg 4 nap múlva fog megjönni (vagyis remélem nem), a peteéréskor és előtte is próbálkoztunk. Pé után magas maradt a hőm, majd hirtelen leesett fél fokot, aztán újra magas lett, azóta magas. Ez egyértelmű jele lenne annak, hogy nem sikerült a babát összehoznunk?
2009. jan. 10. 19:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szia! Van esélyed a babára, nyugi! :) Szorítok neked! Van akinek sokkal többet esett, hosszabb ideig és mégis terhes volt!
2009. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy, köszi a bíztatást! :)
2009. jan. 10. 20:05
 3/17 anonim válasza:
100%

Nyugi, lehetsz babás!! :) Szorítok


Puszi

2009. jan. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Tényleg lehet még belőle baba, nagyon szorítani fogok! Írd majd meg, hogy mi lett! Mióta próbálkoztok?
2009. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Még nem olyan régóta próbálkozunk, 5 hónapja- tudom, 1 éven belül nem kell még aggódni. De már nagyon szeretnénk! 3 napja úgy fájdogál a hasam, mintha meg akarna jönni (tudom, ez akár a mensi, akár a tehesség jele is lehet). Na, de inkább várok türelemmel, próbálok nem túl nagy jelentőséget tulajdonítani minden apró jelnek! :) Szólni fogok, hogy mi lett!


Nálatok van már baba, vagy tervezitek?

2009. jan. 10. 20:27
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is még bármi lehet, szurkolok, hogy baba legyen. Nekem is 4 nap múlva nem kéne megjönnie, de a hőm elég alacsony (36,6).Amúgy milyen tüneteid vannak még? Nekem semmi, kivéve a kis fehér folyás, meg görcsölés az ölemnél néha. :-)
2009. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi, én is szurkolok Neked! :)


Egyelőre én is mensi előtti enyhe hasi fájdalmat érzek néha, plusz nekem kicsit felerősödött a folyás pár napja. Úgy tudom, hogy igazából a mesni elmaradásától (remélem ez lesz mindkettőnknél!) lehetnek igazán tünetek. Úgyhogy már nagyon várom a jövő hét közepét!

2009. jan. 10. 20:35
 8/17 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Mi két hónapja próbálkozunk, de most két nap késéssel furcsán de megvolt, igaz csak két napra. Hőm még mindig magas. tesztem negatív volt. De neked nagyon nagyon szorítok. Írhatsz majd privit: szandi1992@freemail.hu. Puszi

2009. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem ie,4-5 nap múlva jönne meg.Én csont száraz vagyok.

Meg nekem is szúrogat a hasam.A mellem viszont két napja már nem fáj olyan erősen,mint pé. után. a hőm. mareggel 37 volt.Elég sokan izgulunk ,mi lesz a jövő héten.

2009. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Remélem,babások leszünk!

előző

2009. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!