Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most ilyenkor mivan? Többi lent!

Most ilyenkor mivan? Többi lent!

Figyelt kérdés
PÉ-m elvileg mult hét pénteken volt, együtt is voltunk a párommal, sőt még szombaton is. Akkor nem tapasztaltam semmi folyást, meg ienek. Ma viszont mint a technokol ragaszto szinű vagy is átlátszó de ilyen ragacsos folyásom volt. Pár órájára meg fehéres lett... Nem értem. Ez mi???????
2010. nov. 12. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán most szabadult ki a petesejt a tüszőből... szerintem ma is legyetek együtt drukkolok!:)
2010. nov. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok! De ilyenkor nem késő? Nem lesz méhen kívüli terhességem, ha ez mégse pé...
2010. nov. 12. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne? Szeretkezhettek akár mindennap. Amúgy, bár nekem is más volt picit a folyásom a peteérés előtt, közben, de arra sosem alapoztam, teszteltem és onnan mindig tudtam, mikor van pontosan az ovum.

Ha gyanakszol, hogy most is lehet peterésed, nyugodtan legyetek együtt.

2010. nov. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne méhen kívüli terhesség abból az aktusból, ami nem az ovu napján történik? Ezt hogy értetted?
2010. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!