Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Belevertem egy csajba a...

Belevertem egy csajba a farkam egy party után, ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
Azt mondta azelőtti nap múlt el a vérzése.
2009. aug. 4. 13:07
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocs a trágár fogalmazásért, tök kivagyok. :/
2009. aug. 4. 13:08
 2/20 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem tehetsz mást, mint vársz. Vagy lesz belőle valami, vagy nem. Azt csak Ő tudja biztosra, hogy tényleg igaz-e, ami állított. Máskor okosabban.
2009. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Az van, hogy egy BUNKÓ vagy!!!

Egyébként meg felelőtlenek mind a ketten!

2009. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Basszus teljesen elvesztettük a fejünket. Egyébként ismerem a csajt, jó barátom. De ez az egy éjszaka nem nagyon kellett volna... Egyik bnője az én excsajom és azt mondta szed fogamzásgátlót.
2009. aug. 4. 13:12
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Hogy te mekkora egy nap paraszt vagy. Miért nem tűnsz el innen a hülye kérdéseiddel?
2009. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Lol. Mit szólsz be? Azért jöttem ide hogy " megkérdezzem azt amit máshol nem mertem. "
2009. aug. 4. 13:23
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne, ha bevenne egy 72 órás tablettát. Ha amúgy nem védekeztetek tényleg. De azt az aktus után max 72 órával veheti be, orvos kell, hogy felirja (háziorvos), és elég nagy hormon lökés a szervezetnek. De még mindig jobb, mint az abortusz!!
2009. aug. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hát gratulálok!:(Hány évesek hagytok?A 72 órás tabletta a legjobb ilyen esetre.Ha viszont tablettát szed normálisan akkor semmi gáz.
2009. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Tegnapelőtt éjjel történt. Az előbb felhívtam azt mondta ne aggódjak szedi a fogamzásgátlót...
2009. aug. 4. 13:33
 10/20 anonim ***** válasza:
nem lesz terhes. ha előtte nap múlt el a vérzése, akkor még nem volt újabb peteérése és nem lesz terhes...
2009. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!