Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Belevertem egy csajba a...

Belevertem egy csajba a farkam egy party után, ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
Azt mondta azelőtti nap múlt el a vérzése.
2009. aug. 4. 13:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Azt még mindig nem írtad Te Retardált, hogy hány évesek vagytok. Miért nem húztál gumit, Te nagy okos? Úristen, és vannak ilyen emberek a 21. században.
2009. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Fogd már be a pofád szedi a fogamzásgátlót nembaj?


Am én 21 éves egyetemista vagyok.

2009. aug. 4. 13:38
 13/20 anonim ***** válasza:
38%
EGÉSZSÉGEDRE!
2009. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%

De édes vagy:):D és annak, hogy "egyetemista" vagy, mi a franc köze van a nagyszerű aktusotokhoz:D?! Nagyon lényeges volt leírni. Azt hiszed, hogy ettől majd megfontolt, felnőtt embernek fognak tekinteni:D?!

Egyébként mi van, felmentésed volt az összes biológia óráról, vagy mi? Sokat hiányozhattatok a suliból:D!

És a nemibetegségekről még nem hallottatok? Gratulálunk a csajnak is...

2009. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
A bunkó parasztok egyetemére jársz? És hülyeségből gondolom csillagos ötöst kaptál, vagy nem? Megérdemelnéd, hogy életed végéig fizesd a gyerek tartást, te Bunkó.
2009. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez az oldal azért is van hogyan kérdésedre kapjál választ, de nem ekkora bunkónak mint neked.Nem hinném hogy nagyon érdekel a dolog mert akkor talán össze szetted volna a tudásodat ami ezek szerinte nincs és normálisan teszed fel a kérdést.
2009. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha azon múlana ki mekkora paraszt te tuti ikreket csinálnál. Keress egy olyan oldalt te egyetemista kisfiú ahol értékelik az ilyen kérdéseket. Kívánom hogy ne legyen baba , de inkább hagyd el ezt az oldalt.
2009. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez a belevertem a csajba a farkam szöveg nagyon gyerekes.Nem gondold ha már felteszel valakinek/kiknek egy kérdést akkor kulturáltan kéne megfogalmazni?Mert akkor az emberekben nem keltenél felháborodást.Ezek után én biztos nem mertem volna leírni,hogy egyetemista vagyok!Miért egy egyetemistának mindent szabad?Egyébként kedves 21 éves egyetemista,ha olyan okos vagy akkor miért nem tudod,hogy a beleverem a farkam a csajba dolognak milyen következményei vannak???
2009. aug. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig nem a kérdéssel van a probléma hanem ahogy fogalmaztál.A kérdésedre a válasz:ha a lánynak az aktus előtti nap maradt abba a menstruációja elvileg nem lehet terhes(de bármi lehetséges)a fogamzásgátló sem 100% mert én is mellette lettem terhes. Az utolsó voltam.
2009. aug. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Az van hogy vegyél babaruhát,cumisűveget meg ieneket.
2011. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!