Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg igaz, ha e vitamint...

Tényleg igaz, ha e vitamint szedek, segit a teherbe eséshez? Ha igen, elég az, vagy szedjek mellé elevitet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 16:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
de olyat is hallottam h az elevit hülyeség,nem a teherbe esést segiti.csak televan vitaminnal
2009. jan. 10. 17:46
 12/14 A kérdező kommentje:
mi az a méhpempő?és hol lehet kapni?hátha az tényleg segitene.plusz az E vitamin
2009. jan. 10. 18:19
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia én is E-vitamint szedtem, és Elevitet, de azt nem minden nap csak 3naponta.

Sokan hülyeségnek tartják a teherbe esés előtt Elevit szedését, de szerintem azért jó, mert feltölti a vitamin-tartalékaidat.


Én úgy jártam, hogy a 7-13. hétig szinte semmi nem maradt meg bennem, csak a tiszta víz, meg a kakaós csiga (csupa vizamindús dolog), az Elevitet is hetente csak egyszer bírtam lenyelni max.

A védőnő mégis azt mondta, hogy a laborom gyönyörű, ritkán lát ilyen jó vérképet a kismamáknál (hemoglobinra meg ilyenekre gondolt). Pedig amikor a vért levették, már hetek óta nem ettem semmit. Biztos vagyok benne, hogy azért lett olyan jó a vérképem, mert teherbe esés előtt szedtem az Elevitet, és elraktároztam a hasznos anyagokat :) (hű, de szakszerűen fogalmazok)


Persze én hányásos szempontból eléggé extrém eset vagyok, nem biztos, hogy ti is így jártok majd. Sőt, kívánom, hogy ne!


Mindenkinek a legjobbakat kívánom!

18 heteske

2009. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A méhpempő egy méhészeti termék, ez az a dolog, amit a dolgozó méhek első pár napban minden lárvának adnak, aztán kizárólagosan a királynő tápláléka lesz, neki viszont élete végéig. Szüksége is van rá, hiszen egyetlen dolga, hogy rengeteg petét rakjon le. Nos, ez a méhpempő tele van serkentőanyagokkal és hormonokkal, és az embernél is nagyon jó hatása van, az említett anyagok miatt.
2009. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!