Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg igaz, ha e vitamint...

Tényleg igaz, ha e vitamint szedek, segit a teherbe eséshez? Ha igen, elég az, vagy szedjek mellé elevitet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

IGAZ!

Nekem is kell szedni. Sejtmegújító hatása mellett a májat prograzteron termelésre készteti, így segíti a beágyazódást. Szednem kell még mellette vas-komplexet, állítólag a folsav is segít valahogy, csak annak nem tudom a mechanizmusát!

Az elevitet is sokan szedik hozzá. Én csak azért nem szedem, mert állandóan zabálok tőle.

2009. jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ezekszerint elég az E vitamin?nem szükséges elevit?és kb mennyibe kerül?
2009. jan. 10. 16:22
 3/14 anonim ***** válasza:

szia,


E vitamin kapszulát pár száz forintért lehet venni a patikában, folsavat is vegyél, mert az a bábának kell, de nagyon...:)))


Sok sikert..

2009. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Szia! Én úgy szedem, hogy Elevit, C vitamin, E vitamin(200 mg), méhpempő és a teák (cickafark ill. palástfű ciklus "szakaszától" függően).

A dokim is helyeselte így a dolgot. (Mondjuk a C vitamint magamtól kezdtem, de szerintem nem árt)

Az E vitamint az orvosom is kiemelte, hogy jó, ráadásul én missed ab után vagyok, szépen segített a regenerálódásban is. Elevitet kb 2 hete kezdtem újra, leginkább a folsav és a vas miatt.

Mielőbbi babásodást!

2009. jan. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Előző vagyok! Azt elfelejtettem, hogy az E vitamint én 1.400 Ft-ért vettem DM-ben, de az kb 3 (vagy 3,5) hónapra elegendő. Nálunk a férjem is szedi, úgyhogy nem tart ki olyan sokáig:)
2009. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.de eddig nem szedtem ilyeneket,csak béres cseppet.attol most még összejöhet?ebbe a hónapba?és hétfőn a patikába elmegyek E vitamint venni.jó lenne ha most összejött volna
2009. jan. 10. 16:41
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Az E-vitamin hízlal!!! Ha Elevitet szedsz nem kell mellé minden más abban van folsav és minden ami kell! Meg jó a Magne B6 ha azt szeded hozzá! Egy kismami:)!
2009. jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia, én csak elevitet szedtem 5 hónapon keresztül, aztán mikor kiderült a baba szedtem hozzá plusz folsavat is. A 12. hétig szedtem így, majd váltottam hipp natalra-mert nem maradt meg bennem a gyógyszer.

Üdv: 19 hetes kismami

2009. jan. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Én nem híztam az E vitamintól. Illetve nem attól híztam:) Ezek az ünnepek......:) Egyébként az Elevitben csak kevés mennyiségben van benne, ezért nem árt, ha külön is szeded! (E vitamin)
2009. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én anno nem teherbeesés céljából szedtem E vitamint de 1 hónap alatt 6kgot híztam! elevittől most semmit!
2009. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!