Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A magne b6 és az elevitet...

A magne b6 és az elevitet lehet együtt szedni? Esetleg még mellé az e-vitamint?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert korai terhes vagyok és van egyk is rózsaszín nyálkás valamim. de nagyon minimális. csak "belűlről van" a betétig nem jutott el.félek a vetélés esélyétől mert már volt egy.:(
2010. máj. 10. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Magne B6 + Elevit nyugodtan mehet, mert a B-vitaminból csupán annyit használ a szervezeted, amennyire szüksége van, a többi kiürül a vizelettel. Viszont az E-vitamin nem játék, az zsírban oldódik, tehát felhalmozódhat a szervezetben, így gondot is okozhat. Az Elevit meg eleve tartalmaz annyi E-vitamint, amennyire szükség lehet...
2010. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Még egy fontos dolog! Ne nyúlkálj!!! Fertőzéseket vihetsz fel nagyon könnyen, ami komoly gondokat okozhat. Ez nagyon fontos! Amúgy én is szedtem Elevitet és Magneb6-ot együtt, a többit nem ismétlem meg, amit az előző írt, igaza van.
2010. máj. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igaza van az első válaszolónak. Az E-vitaminnal vigyázni kell, mert túl lehet adagolni és gondot okozhat.

Én centrum maternát szedtem, ugyanolyan terhesvitamin, mint az Elevit és mellé naponta 2 bogyó magne B6 - ot, mert nekem elég gyakran keményedett a hasam és az orvosom ezt tanácsolta.

Az orvosod tud a rózsaszín maszatolásról? Nem szedsz valami hormontablettát, hogy biztosan megmaradjon a baba? Írtad, hogy már volt egy vetélésed. Sajnálom! De erre most ne is gondolj. Igenis megmarad ez a babód. Vigyázz magadra, magatokra!

2010. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha ilyen rózsaszínes nyálkás valamit tapasztalsz akkor én nem vitaminokban gondolkodnék, hanem azonnal menj el a dokidhoz. lényegtelen, hogy elér-e a bugyidig vagy sem.
2010. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ma megyek dokihoz és mindenképpen fogom neki mondani.attól viszont félek h megvizsgál kézzel. nem szeretném. mert a vetélésemnél közbeszólhatott ezis amúltkor. nem tudom h fogja venni de akkor sem fogom megenegdni. uh meg, küldjön el vér és vizelet vizsgálatra és kész!

félek!

2010. máj. 10. 12:40
 6/11 A kérdező kommentje:
a vitamint a nyálkás valamitől függetlenül kérdeztem.:)
2010. máj. 10. 12:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha a régi dokidhoz mész, ő tudja, hogy már volt 1 vetélésed, szerintem jobban oda fog figyelni rátok. Nyugodtan mondd meg, hogy félsz a vizsgálattól.

Szorítok, hogy minden rendben legyen. Majd írj, hogy mi volt a dokinál. Egyébként hány hetes babás vagy?


12:35 - ös

2010. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
egy nőgyógyászati vizsgálattól nem lehet elvetélni ne hülyéskedjünk már... ott komoly gondok vannak a terhességgel ha ez még is megtörténik. Akkor a szextől is elvetélnél.
2010. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én nem azt mondtam h 100% ban attól de volt része benne. és ez nem hülyeség. lehet h a terhességgel nem volt minden renben de akkor is így történt.!
2010. máj. 10. 13:07
 10/11 anonim ***** válasza:
A terhességem lején a vérezgetésre Rutascorbint kellett szednem. Recept nélküli, de a dokidtól kérdezz rá.
2010. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!