Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A magne b6 és az elevitet...

A magne b6 és az elevitet lehet együtt szedni? Esetleg még mellé az e-vitamint?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert korai terhes vagyok és van egyk is rózsaszín nyálkás valamim. de nagyon minimális. csak "belűlről van" a betétig nem jutott el.félek a vetélés esélyétől mert már volt egy.:(
2010. máj. 10. 12:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi volt a dokinál?

A terhességem 14. hetében én is véreztem, kb. 2 - 3 napot, voltam is 1 hetet kórházban, ha jól emlékszem Duphastont szedtem, rutascorbint (C- vitamin + egy fajta cukor, ami segíti a vitamin felszívódását és a hajszálerek erősítésére kaptam), magne B6 - ot és terhesvitamint. Miután hazaengedtek az orvosom javaslatára folytattam a 18. hétig mindegyiket, utána elhagytuk a Duphastont, majd a rutascorbint és kb. a 20 héttől csak a magne B6 - ot és a terhesvitamint szedtem. Aztán nem volt semmi probléma.


Vannak olyan terhes kismamák, akiknek végig tilos a szex, mert elvetélhetnek.

Sógornőm elvetélt a 10. hétben, mert elakartak távolítani egy 1 cm átmérőjű cisztát a hüvely faláról, azt mondták neki, hogy biztonságos, a babának nem lehet semmi baja. Többen vizsgálták, hogy mi is legyen, végül elvetélt, úgyhogy gond nélkül levehették a cisztát. Viszont ismerek olyan anyukát is, akit 3 hónapos terhesen operáltak, neki a méhéről vettek le cisztát és egészséges babája született.



3. válaszoló

2010. máj. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!