Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyira vártuk a babát és...

Annyira vártuk a babát és most összejött, boldog vagyok de ugyan akkor nagyon félek. Normális ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Szia! De mitől félsz? Amúgy normális mert felkell fogni hogy szülők lesztek:)!
2009. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Teljesen normális,hogy félsz!Én is rettegtem a 36-dik hétig.Akkor nyugodtam meg igazán,ha már meg is születik minden ok lesz a babócával.Aztán mégis 40+3 jött a világra!Én azért is féltem,mert nekem már volt elötte m.ab.De probálj meg pozitivan gondolkodni és élvezni a babavárást,mert az nagyon szép periodus egy nő életében.Gratula a babához.Minden jót neked!!!

2009. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

En is hasonlo cipoben jartam mint az elottem szolo.Nagyon akartam,meg nem is(pedig vilag eletemben baba bolond voltam),aztan sajnos mi.ab.-om volt nekem is,aztan mikor ujra terhes lettem feltem mindentol,mar magatol a terhessegtol is es attol h ujra elvesztem...de azert majd kibujtam a borombol is ;ugyan akkor.

Teljesem normalis ,hidd el h szerintem mindenki igy van ezzel.

Gratulalok a babahoz!

4 hetes kisfiu anyukaja.

2009. jan. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy nagyon örülünk neki már tervezgetünk.
2009. jan. 10. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!