Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan közöttetek, aki...

Hebaba kérdése:

Van olyan közöttetek, aki rágörcsölt a teherbeesésre, de annak ellenére összejött a baba?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szia!

Húgomnak is ez volt a legnagyobb félelme, sokat foglakozott a témával, h talán neki nem is lehet gyereke! Rendszeresen már az első mensitől járt nőgyógyászhoz, és persze mindig minden rendben volt nála, szép szabályos ciklusok stb. Amikor férjhez ment akkor is folytatódott a félelme, de kb. 1 éven belül (pontosan nem tudom hány hónap) terhes lett! Most várják a másodikat! Szóval persze fontos, h ne görcsöljön rá az ember, de a saját tesóm példáján láttam (aki aztán tényleg rágörcsölt), h nem ezen múlik a dolog! Lehetsz olyan laza amilyen akarsz ha valami gond van, akkor a lazaság ellenére úgysem fog összejönni!

Persze nagyon sok hozzászólást olvastam, hogyha elmúlik a görcsös akarás akkor könnyebben összejön a gyerkőc!

Sok sikert!

2011. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálam pont az ellenkezője volt.Mikor nagyon görcsöltem rajt akkor nem jött össze,mikor már nem görcsöltem rajt akkor meg összejött.
2011. nov. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Első voltam!

Privi vélemény: az elején tényleg lazának kell lenni, csak az a gond, h a legtöbb nő, már pár hónap múlva bepánikol és saját magát lovalja bele a dologba! Ezért én azt javaslom, h az elején tényleg el kell lazulni, de ha eltelik jó pár hónap és nem jelentkezik a pocaklakó, ahelyett, h egyre egyre jobban rágörcsölnének a párok, érdemes pár vizsgálatot elvégeztetni! Ha ott minden okés lehet már nyugodtabban folytatni a próbálkozást!

Mert én személy szerint (csak privi vélemény) annak sem látom értelmét, h valaki hosszú hónapokon keresztül próbálkozik, (még a leghiggadtabbak is idegesek lesznek pár hónap sikertelenség után), túlaggódjak magát, esetleg a házasság sínyli meg a dolgot, pedig egy könnyebb orvosolható aprócska probléma áll a háttérbe!

2011. nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát a rágörcsöl nem biztos hogy fedi ami velem volt, de én nagyon akartam mindhárom gyerekemet, és amikortól élesben csináltuk (és még ki is jelöltem melyik hónapban szeretnék terhes lenni hogy pl. a harmadik babám június elején szülessen) és egyből össze is jött mindháromszor.
2011. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én akárhányszor akartam eddig, mindig rágörcsöltem, ettől függetlenül rögtön összejött. 3x estem eddig teherbe, ebből sajnos kettő elment. Most éppen a vetélés utáni kényszerpihenőt tartjuk, de pár hónap múlva ismét "görcsölni" fogok.
2011. nov. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ!!! nekünk ez még csak a 4. hónap, de tényleg azt hallom mindenkitől, h nekünk elsőre, másodikra összejött. Nem értem nekünk miért nem? Ezért kezdek aggódni, persze tudom, h még korai!
2011. nov. 17. 15:55
 7/13 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Én sokszor olvasom hogy 1-2 hónap után sikerült.Hát ők szerencsések.Nekünk is 9 hónap után sikerült.

2011. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekünk pont az 5.hónap volt sikeres! Htáha neked is a következő lesz! Pedig volt előéletünk műtéttel, egyebekkel, mégis 5 hónap alatt összejött.Másrészt.Egyik ismerősöm vígan meséli, hogy nekik rögtön összejött a baba.Összeházasodtak, és fél év múlva már terhes is volt. Látod, ő úgy érezte, hogy ez még a "rögtön" kategória. Szerintem a 4 hónappal még nagyon jók vagytok, és mondom, sosem tudhatod, hogy nem a következő lesz-e a tiétek!!!
2011. nov. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
En nagyon ragorcsoltem. Egy halom ovulacios tesztet elhasznaltam, vettem teherbeeset segito zselet, probalkoztma figyelem elterelessel de nem ment, elmentem dokihoz is panaszkodni.... Aztan a 6-dik honapban megfogant a kisfiam aki mar 21 honapos
2011. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi mindenkinek a választ! Nem fogok görcsölni rajta, ígérem.


És persze gratulálok a sok kismamának!!!:))))

2011. nov. 17. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!