Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan közöttetek, aki...

Hebaba kérdése:

Van olyan közöttetek, aki rágörcsölt a teherbeesésre, de annak ellenére összejött a baba?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 14:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Mi 6 éve vagyunk együtt a a Férjemmel,de ebből még csak 4 hónapja vagyunk házasok,és mi is most próbálkozunk a Bébivel,és emiatt én is sokat olvasok arról,hogy ne görcsöljünk,gondoljunk rá és akkor összejön.De kérdezem én,hogy nem lehet egy új Életre,ami ráadásul bennem fejlődik gondolni?Ez kizárt dolog szerintem.
2011. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Kedves előző! Teljesen egyetértek Veled! Főleg, hogy olyanok, akiknek 3-4 hónap alatt összejött állítják, h ők nem görcsöltek és ezért sikerült ilyen hamar! Persze pár hónap alatt a legtöbbünk nem görcsöl rajta csak ha már eltelik 6 hónap, fél év, ember legyen a talán, aki nem pánikol be!

2011. nov. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Első baba első hónapban összejött , nem görcsöltem, eszembe sem jutott, hogy rögtön sikerülhet...

Második baba, meg sem fordult a fejemben, hogy elősre nem sikerül... :) És persze nem estem rögtön teherbe... Rágörcsöltem, minden gondolatom e kürül forgott, nem várt előtt 3-4 nappal tesztelgettem, és folyton tüneteim voltak...3. hónapban összejött, de jó indulattal sem lehet mondani, hogy nem görcsöltem... :) a 34. hetet taposom jelenleg :)

2011. nov. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!