Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem! 2. án volt pém. és...

Nem értem! 2. án volt pém. és 9-én, megjött. Ezek szerint nem sikerült a baba? Pedig nem görcsölök.

Figyelt kérdés
Nem görcsölök ahogy szoktam menszesznél.Csak szurkálni szokott legjobban este a méhem és a petefészkem.Miért van ez?
2009. jan. 10. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem csak barnáztál, mert akkor az utalhatna a beágyazódásra, a szurkálás is ezt támasztaná alá?

Ha valóban megjött, akkor lehet hogy nem 2-án volt pé-ed, hanem előbb. Ha ovuteszt, hőmérséklet is igazolta a pé-t, akkor hívd fel a dokidat, Ő biztosan meg tudja mondani, hogy mi van!

2009. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mensi után tesztelj! Ha nem görcsölsz, az oka lehet valaminek!
2009. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen előtte barnáztam.Ha elmúlik akkor teszteljek?
2009. jan. 10. 20:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Útolsó válaszoló!Gondolod menszi után mutat pozitivat?Jó lenne.
2009. jan. 10. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó válaszoló vagyok! Hát szerintem megeshet! Én is ugyanebben a cipőben vagyok! Nekem két napig volt meg görcs nélkül, pedig már évek óta mensi nincs fájdalomcsílapító nélkül! Holnap vagy holnap után én is tesztelek! Szorítok Neked és magamnak is! Szerintem te is tesztelj mensi után 2-3 nappal! Majd írd meg mi lett! Kata
2009. jan. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia Kata!

Köszi én is szurkolok neked,hogy pozitivat tesztelj.Szerintem jövö7-en pénteken vagy szombaton tesztelek.Majd írj mi lett a teszt eredménye jó?

2009. jan. 11. 13:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! :) Köszi, én is tényleg nagyon szorítok Neked! Most hogy számolom, ha 2. volt péd, szerintem 17-én reggel tesztelj. Én tesztelek kedden, mindenképpen írok, hogy mi az eredmény! Írj majd te is! Kata
2009. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Oké Kata!Szurkolok!És írj mi van.Ha akarsz írj privátba.

Szia

2009. jan. 11. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!