Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség! Aki használt már...

Segítség! Aki használt már One Step Ovulációs Tesztet?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban kezdtem el használni. A menszeszem elmúlásának napjától egyfolytában minden nap csinálok egy tesztet. A ciklusaim változók az átlag 32 nap. Ma van a 13 nap de még mindig nem mutat semmit a teszt. Az elején volt két alkalommal halvány második csík de azóta semmi. Olyan 17 óra körül csinálom a tesztet előtte két órával már nem fogyasztok folyadékot. Valamit rosszul csinálok? Van akinek van tapasztalata? Ki fogja egyáltalán mutatni ha peteérésem van? Előre is köszi a segítséget!
2010. nov. 9. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem csinálsz rosszul semmit, nyugi!

Ha 32 naposak a ciklusaid, akkor nagy valószínűséggel csak a 18-20. nap környékén van ovud, ezért negatív még mindig.

2010. nov. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Én sosem foglalkozom olyanokkal, hogy tesztelés előtt ne igyak stb, mégis szépen mutatja az ovulációt. Az is mindegy, hogy mely napszakban tesztelsz, az LH csúcsot bármikor elcsípheted! Sok sikert
2010. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez a féle teszt sosem volt olyan erős , mint a kontrol, és mégis volt ovum rendesen. sőt, olyan is volt, hogy egész hóban nem mutatott semmit, pedig tuti akkor is volt. Nem egy jó minőség,

de amúgy azt mondják, hogy a mensitől visszafelé a 14. nap körül van ovu. tehát neked majd később lesz.

2010. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ebben a hónapban ennek a tesztnek a segítségével lettem babás!Csak ajánlani tudom!Nekem rendesen mutatta amit kellett!

Szerintem is csak később lesz még csak ovud ha ilyen "hosszú" a ciklusod!Kitartást hamarosan mutatni fogja mikor itt van az idő!:-)Drukkolok nagyon!!!!

2010. nov. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj a teszt minőségével. Ha van ovu, mutatja, ha nincs, nem mutat semmit. Kell ennél több?
2010. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Most szeretnénk a második babát. Az elsővel nem is volt ilyan hosszú a ciklusom így szinte elsőre teherbe is estem. Most már a 3. hónapja próbálkozunk. Tudom hogy nem sok de ezért kezdtem el használni az tesztet, mert sajna be sem tudom határolni az ovumat. A 32 nap az átlag volt már 37 nap is. Minden hónapban változó. Szóval ne izguljak fogja mutatni. :-)
2010. nov. 9. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!