Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vettem egy ovulációs mikroszkó...

Vettem egy ovulációs mikroszkópot. Ki használt már ilyet? Melyik a biztosabb a nyál? Vagy a hüvelynedv?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Pénzkidobás volt! Én is elszórakoztam vele egy hónapig a férjemmel együtt, de ha volt rajta kenet ha nem akkor is az látszódott= semmi.
2010. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A húgomnak bevált a pg53.Asszem a 2. próbálkozásnál összejött nekik a baba.Ő nyálból nézte.

Sok sikert!

2010. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nyálból használtam, első hónapban terhes lettem. De azóta már van ovuteszt, az sokkal pontosabb.
2010. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszike!!!!Már csinálgatom és elvileg működik...
2010. jan. 8. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletesen bevált, kicsit gyakorolni kell a használatát. Mindig nyálból néztem, ne legyen habos, előtte egy ideig ne egyél-igyál, mert bezavarhat. Nagyon szép páfrányaim voltak :)) 11+4 hetes kismama
2010. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19:50 vagyok. Mint korábban írtam, nem mostanában használtam, már nincs is meg. Talán veszek egy újat. Mennyibe kerül mostanában és ugye még gyógyszertárban kapható?
2010. jan. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

gyógyszertárban lehet venni,és asszem 4300ft körül van,nemtom pontosan mert a férjem vette. :D

Sok sikert

2010. jan. 10. 13:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Kösz!
2010. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!