Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az Endometriózist kimutatja...

Az Endometriózist kimutatja a"sima" uh? Vagy milyen vizsgálatok szükségesek a kimutatásához?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az uh egy sötét nagy képződményt mutatott. Miután megoperáltak és kivették a szövettenyésztés mondta ki a végső szót és az amit a doki a műtét alatt belül látott.

Nekem így derült ki. Sajnos nem tudom hogy amúgy észrevehető-e.

De szerintem ha minden rendben a peteéréseddel és nincsenek alhasi erős panaszaid. Isten ne adja spontán vetélésed. Akkor ne gyanakodj erre. Fölösleges olyan dolgokat bemagyarázni amik nincsenek mert még előjön. Az agy sok mindenre képes. Kivéve egyre, ha nagyon akarod a babát na akkor az tuti nem jön.:)

2009. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia, köszi hogy írtál. Ne, is most a babát, már lassan két éve szeretnénk tesót, de sajnos nem akar jönni.

A peteérésemmel minden rendben van, igaz nem félidőben de van. A mensim is rendszeres, hol nagyobb hol kisebb fájdalommal jár.

Nem akarok én magamnak semmit be beszélni, de oka van annak, hogy a első baba elsőre össze jött a második meg nem akar. De az tény elég görcsösen szeretném. Járunk már Meddőségibe és az 1. inszemre készülünk. Eddig minden rendben volt, semmit nem találtak, mindketten egészségesek vagyunk. De akkor nem értem, mért nem esek már teherbe:(

2009. jan. 9. 11:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyenkor az a válasz, hogy lelkiekben nem vagy kész. Tapasztalat. Azt hiszed, nem stresszelsz, de ha eljön a tökéletes nyugalom, és vele együtt a baba is, akkor már össze fogod tudni hasonlítani a sikertelen hónapokkal.

Nekem egy vizsga volt a ludas, majd 1 évig, és mikor döntöttem, hogy most pihenek, karácsonyozok, ennyi járt, és majd tavasszal megoldom, akkor lám, rögtön megfogant a babánk, 2 napja teszteltem egy plusszosat. :)

Ha nincs semmi gond nálatok, akkor lehet, hogy a mesterséges dolgokkal, gondolok itt az inszemre, még nagyobb stressznek teszed ki magad, és bele esel az inszem ellenére a 80%-ba, hogy nem sikerül.

Próbáld meg ezt átgondolni!

Nem akartam tolakodó lenni!

SOk sikert!

2009. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Első vagyok. Szerintem is gaza van az előttem szólónak. Ha a doki mondja minden rendben és a peteérés minden oké. Akkor lehet az a baj, hogy mindenfélétől félsz már. Nehogy megtörténjen. Hiába mondod nem beszélem be, közben mégis motoszkál benned valami. Ez tapasztalat és tudom nagyon nehéz. Sőt szinte most ellentmondtam magammal, mert én már hihetetlen pesszimista és bajlátó lettem. Egy éve nem jön a baba, helyette ez a betegség, egyik orvos szerint sosem lehet gyerekem. Néha magamba zuhanok. És tudom pont ez a baj. Olyan nincs hogy pont nekem ne legyen.

Én már itt sok olyat olvastam hogy az első rögtön a második meg várat magára. És tényleg mikornem készülnek rá akkor jön.

A barátnőm egy éve szült. Elsőre összejött nekik. Most már 3-4 hónapja próbálkoznak. Sikerült is a pozitív teszt, de mégis elment a baba. Mióta ő is figyeli a teste minden rezdülését, hogy peteérés stb azóta nem jön. Pedig ott is minden rendben.


Nagyon szorítok Neked, hogy mielőbb babásodj újra.

Jó egészséget és kitartás. Lesz tesó az idén.:)

2009. jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Tudom, ha nem akarnám annyira sokkal könnyebb lenne. De hogy nem lehet görcsölni rajta ha azt szeretném, hogy babám legyen???

Na, ez nekem soha nem fog menni. Amíg mensizek mint pl most addig tök nyugodt vagyok, de amint elmúlik s mensi, már streszesebb leszek. ÉS, nem tudom kontrollálni. Ha elmúlik akkor minden kezdődik előröl hőmérő Lh-teszt, két naponta együttlét, ilyen nyálka-olyan nyálka. Szóval, nagyon nagy nyomás van rajtam.

Mikor lányommal terhes lettem 2004-ben nem voltam iylen, azt sem tudtam, hogyan működik pl a hőmérőzés. Csak szerettük egymást akkor amikor jól esett, aztán pozitív lett a tesztem. Mért nem tudom megint ilyen lenni?

De szerintem mindenki így van vele, akinek már régóta nem jön a baba. Megpróbálok nyugodt maradni, de nagyon-nagyon nehezen megy.

Nektek is sok kitartást kívánok. És 2009-ben már nagyon szeretnék kismama lenni.

2009. jan. 9. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!