Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparoszkópiám volt, endometri...

Laparoszkópiám volt, endometriózist találtak, eltávolították. Most hormonkezelés jönne, én inkább már teherbe esnék, nem szeretnék hormonokat, amik leállítják a p. fészkeimet. Van valakinek tapasztalata? Muszáj a kezelés? Nem jöhet MOST baba?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt endometriózisom és a laparoszkópiás műtét után azt javasolta a dokim, hogy kb. 3-4 hónapig próbálkozzunk spontán, mert sokkal nagyobb esély van a teherbeesésre a műtét után (hiszen az endo okozhat meddőséget). Szerintem pár hónapot próbálkozzatok simán és ha nem esel teherbe, akkor jöhet majd a hormon.
2010. ápr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Engem 3 éve műtöttek, akkor derült ki, hogy endometriózisom van. Akkor kérdezte a doki, hogy szeretnék-e babát, de akkor még egyedülálló voltam. Aztán jött a GnRh kezelés, 3 hónapon keresztül, havi 1 szuri. Ne tudd meg, hogy milyen szarul voltam. Klimaxos tüneteket produkáltam. Ezen kívül már nem nedvesedek annyira, és már nem úgy kívánom a szexet, mint régen. Úgyhogy nálam nem tett valami jót a hormon kezelés. Ha mostanában szeretnétek babát, akkor HAJRÁ!!!
2010. ápr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közsönöm nektek a bíztatást ,ez most sokat segít.A dokik persze a hormont erőltetik.De eldöntöttem ,hogy várhat még a hormon.Adok néhány hónapot magunknak!Köszi!
2010. ápr. 27. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!