Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PG/53 Mikroszkóppal kapcsolatb...

PG/53 Mikroszkóppal kapcsolatban kérdezném, hogy volt vkinek hogy akkor páfrányos volt amikor nem éreztél semmi? és rá 3-4napra amikor majd kiszakadt a petefészked akkor meg kb semmi csak amőbák? 2 naponta akciozunk a babó érdekében.

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 08:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Köszi a gratulációt, és örülök, hogy tisztáztuk a félreértést.


Ti mióta próbálkoztok?


Próbáltad már cervixváladékkal nézni? Mert nekünk az vált be, a nyálat elég sokminden befolyásolja (evés ivás, fogmosás, sőt, még az is, hogy milyen napszakban nézegeted, nekem pl. délután a ciklus minden napján páfrányos volt nyálból )

2009. jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én is örülök! :)

Próbáltam azzal is, de nekem meg a nyállal jött be. Az kényelmesebb is. Én kiküszöböltem az ilyen jellegű akadályokat, mert reggel egyből felkelés után csinálom, tehát semmi evés, ivás előtte, és úgy jó eredményt szokott mutatni. Amúgy nekem is délutánra már páfrányos, mikor nem kéne az lennie, pedig betartom a "ne igyunk, együnk előtte" insturkciót.

Mi március óta próbálkozunk egyenlőre sikertelenül. :(

2009. jan. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Én még nem néztem,csak nyálból...

Amugy ez a Jónás módszer szerinti nap egybe esett azzal amikor páfrányos is volt a kép,összefüggés elvileg nem nagyon lehet.Főleg hogy ez vasárnap volt és tegnap volt hasszurka...30.a óta probálkozunk

2009. jan. 9. 13:30
 14/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdéző, Ti mi óta próbálkoztok a babával?

Első baba lenne?

2009. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Jaj bocs, "kérdező" akar lenni! :)
2009. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Gratula a babához!


Mi most kezdtük el,sajnos volt már egy vetélésem nyáron.

2009. jan. 9. 13:31
 17/18 anonim ***** válasza:

Jaj, gyorsabb voltál, mint a netem :)

A Jónás nap elvileg egy plusz nap, amikor a "rendes" peteérésen kívül is teherbe eshetsz. Nekem olyankor nem szokott hasszuri lenni, csak az "igazi" peteéréskor.

Drukkolok, hogy mihamarabb + legyen a teszted! :)

2009. jan. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Remélem én is,de sajnos csak még legalább 2hét mire érdemes tesztelnem.


Amugy rendeltem 5db-os tesztet.biztos ami biztos alapon:)

2009. jan. 9. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!