Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PG/53 Mikroszkóppal kapcsolatb...

PG/53 Mikroszkóppal kapcsolatban kérdezném, hogy volt vkinek hogy akkor páfrányos volt amikor nem éreztél semmi? és rá 3-4napra amikor majd kiszakadt a petefészked akkor meg kb semmi csak amőbák? 2 naponta akciozunk a babó érdekében.

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 08:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pont így jártam. Kb 3-4 nappal a hasszúrkát megelőzően páfrányos, és a hasszuris napokon meg amőbás.

Szerintem inkább a testednek adj igazat, és figyeld a folyásod! De kipróbálhatod még az ovus tesztcsíkokat is.

Teszveszen lehet venni 7 db-ot + 3 terhességi tesztet 1250 Ft-ért!!!!!! Én is most vettem, és hétvégén megyek is érte.

Szorítok, hogy mihamarabb baba legyen. Mi is azért "küzdünk". :)

2009. jan. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,remélem nektek is összejön.

Amugy az az érdekes hogy eddigi mensi szerint meg akkor voltam félidőben amikor páfrányos volt,de hasszurka szerint meg a 17.napon.Lehet hogy előbb érik a pete és akkor szurka amikor már ki is löködik?

2009. jan. 9. 10:08
 3/18 anonim ***** válasza:

A PG/53 akkor kezd páfrányosodni, amikor megemelkedik az ösztrogénszint a szervezetedben, nem pedig akkor, amikor kilökődik a petesejt. A megemelkedett ösztrogénszint váltja ki az LH csúcsot, ami megrepeszti a tüszőt. Vagyis teljesen normális, amit tapasztalsz, napokkal előtte páfrányos a mikroszkóp, és lehet, hogy a kilökődés napján már nem az ( tudom, a tájékoztatója nem ezt írja, de én is így tapasztaltam )


Másik tipp: nem tudom, hogy csak nyállal teszteltél-e, de a legbiztosabb az, ha nyállal és utána hüvelyi váladékkal is tesztelsz. A hüvelyváladék ugyanis nekem mindig csak egy napon mutatott pozitív eredményt, és az a megfelelő akciós nap volt! ( nyálból meg volt, hogy előtte 5 napig is ott virítottak a páfrányok )

2009. jan. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
"A nyál és a cervix-váladék kristályosodását az ösztrogén hormon jelenléte okozza bizonyos koncentráció elérése után. Ez a hormonkoncentráció, mely a tüszőrepedés előtt 3-4 nappal következik be, és az azt követő 3-4 napig tart, azután csökkenni kezd. A tüszőrepedés során kiválasztott ösztrogén és progeszteron hormonok koncentrációja tehát csökken, és így kristályosodás már nem történik. A fenti folyamat eredménye, hogy a nyál és a cervix-váladék csak a fogamzásképesség 6-8 napos időtartama alatt kristályosodik."
2009. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Már bocs, de szerintem a tájékoztatóját a kérdező is el tudja olvasni, valószínűleg meg is tette. TAPASZTALATOKRA volt kíváncsi.
2009. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem szántad? Én írtam neki tapasztalatot is, de most találtam ezt a kis tájékoztatót, gondoltam jól jöhet, mert pl amit én vettem pg53-at annó, abban nem ilyen volt benne a tájékoztató. Egy szó nem esett róla, hogy pé előtt páfrányos lenne, sőt, abban az szerepelt, hogy CSAK pé-kor páfrányos.
2009. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Minden válasz érdekel,és minden tapasztalat.

Meg hát ez egy megbeszélős oldal...

Szóval akinek ami eszébe jut.

Köszönök minden eddigit.

2009. jan. 9. 13:03
 8/18 anonim ***** válasza:

elnézést kérek, nem akartalak megbántani. Csak egyszer feltettem egy olyan kérdést én is a PG-vel kapcsolatban, hogy kimutatja-e a terhességet, kinek vannak ezzel kapcsolatban tapasztalatai.


Erre valami nagyokos kioktató stílusban leanyázott, hogy honnan veszek ilyen baromságot, és koppra bemásolta nekem az EGÉSZ betegtájékozatót. Holott tényleg kimutatja..... 17 hetes terhes vagyok, a 7 nappal a pé utántól FOLYAMATOSAN páfrányos volt, a teszt után meg már nem nézegettem, mivel beigazolta a gyanúmat. :-)


Ezért aztán bocsi az intermezzóért.

2009. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Jaj, én nem haragszom, csak gondoltam "kimagyarázom magam" miért is másoltam be. :)

Igen, lehet, hogy a régebbi tájékoztatóban nem szerepel ez az infó, sőt abban az sincs benne, hogy mutatná a babát, ha összejön, de már rengeteg olyan hozzászólást olvastam, hogy tényleg mutatja!

Amúgy nekem a Jónás napok előtt is 1-2 napig páfrányos. Van aki ezt a módszert "ugatja le".

2009. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Jaj még annyit az előző válaszolónak, hogy gratula a babájához. :)
2009. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!