Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátom ma bennem ment el,...

A barátom ma bennem ment el, pedig gyógyszermentes (7nap) időszakban vagyok. Meg van pecsételő vérzésem is, most mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be az első levelet (Lindynette 20) és sokan mondják hogy már védett vagyok, igaz ez???
2009. jan. 8. 23:32
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én is a Lindynettet szedem, és nekem az orvos azt mondta, hogyha az első levelet végig szedtem, még meg kell várni a 7 napos szünetet is, szóval csak az első 30 nap után vagy védett (az én orvosom szerint). Nem tudom, hogy igazából miújság, remélem nem lesz semmi bajod!
2009. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

hát én nemtom... azontúl, hogy ott a betegtájékoztató... és orvos is, akit elfelejtettél megkérdezni, hogy mit is szedsz tulkép...

Van INTERNET is...és tudod, a google a barátod.Nekem sem mondott el nagyon sok mindent anno az orvos...Aztán beírtam google-ba amit tudni szerettem volna és jééééé... megtaláltam a választ.

Amúgy mindenhonnan az folyik, hogy várjátok ki az egy hónapot!!!

Sztem védett vagy, nem kell aggódj!

2009. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

sok sok kérdés van,amit eltervezünk,hogy megkérdezünk a dokitól,és mégis elfelejtjük,mire odaérünk,nekem senki ne mondja hogy csak a kérdést feltevő alany járt így.

Annyi kérdés merülhet fel ilyenkor,hogy MINDRE nincs ideje az orvosnak válaszolni.Sok még sürget is,mert türelmetlen.

Tehát nem jogos a szemétkedés vele.

Persze,véd a lindy 20-as is A 7 napos szünetben,akárcsak a többi nanofázisú(minden tablettájában azonos a hormonmennyiség,21 nap tabi+7 nap szünetes tabletták)tehát nincsen miért félni.

2009. jan. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!