Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátom ma bennem ment el,...

A barátom ma bennem ment el, pedig gyógyszermentes (7nap) időszakban vagyok. Meg van pecsételő vérzésem is, most mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be az első levelet (Lindynette 20) és sokan mondják hogy már védett vagyok, igaz ez???
2009. jan. 8. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, védett vagy (99%, tudod...), úgyhogy ne vegyél be véletlenül semmi eseményutánit vagy ilyesmit... és ne aggódj. Azzal semmi esetben sem használsz magadnak.
2009. jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

olvasd el a betegtájékoztatót!

Abban minden benne van!

Ha meg nem bízol benne annyira, akkor meg használjatok mást is!

2009. jan. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ennek a gyógyszernek a tájékoztatója elég hiányos, az van benne mikor kell szedni, a védelemről semmit sem ír, de azért köszi a válaszokat!!!!!
2009. jan. 8. 23:51
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
igen, nincs benne a tajekoztatoban, de a doktorbacsitol meg kellett volna tobbek kozott ezt is kerdezni. Egyebkent meg bal oldalon van egy keresonek nevezett dolog, amiben csak 1 kattintas es kidobja, hogy mar 50 en kb megkerdeztek ezt es a valasz az, hogy vedett vagy a 7 napos szunetben is. Nem csak szexelni, gondolkodni is kene.
2009. jan. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát jó, amikor ott voltam elfelejtettem megkérdezni, és csak azután olvastam a tabi papírját, és azóta nem voltam dokinál, bocsi....
2009. jan. 9. 00:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Tablettaszedés mellett védett vagy, akkor is, amikor a 7 napos szüneted van.
2009. jan. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

én csak azt nem értem, hogy szedhetsz úgy gyógyszert, főleg HORMONT! hogy nem vagy tisztában a hatásmechanizmusával, illetve hogy mikor véd. Nem azért szeded hogy megvédjen a teherbeeséstől?! Ez a legfontosabb, hogy mikor/mikortól hat, és pont ezt felejted el megkérdezni? sajnálom kislány, ez felelőtlenség

IGEN, VÉD A 7NAPOS SZÜNETBEN

2009. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sose szedj gyógyszert úgy, hogy nem tudod, mit csinál. A tabletta pedig nem úgy működik, hogy nézi az órát, hogy péntek reggel nyolctól szabadságon van. :)
2009. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
tenyleg hianyosak az utmutatok. es a doki altalaban siet, nekem is csak annyit mondott h az elso 10 napban meg nem ved. ugyh xtem nem olyan bunko a kerdes.
2009. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó hozzászólónak, végre valaki egyet ért velem :)))
2009. jan. 9. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!