Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit lehet tenni, ha nagyon...

Mit lehet tenni, ha nagyon alacsony a spermaszám és nem is mozognak túl jól? Van még remény? Sikerült már valakinek így a baba?

Figyelt kérdés
Maca Vibe-n, vitaminokon már túl vagyunk :-(
2009. jan. 8. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne keseredj el. persze, hogy van remény :-)) kétség kivül nehezebb a teherbeesés, de egyáltalán nem lehetetlen. nekem két ismerősömnek is hasonló gondja volt és lett gyerekük. ne aggódj, a kitartás meghozza a gyümölcsét.
2009. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet! Javíthattok talán a minőségén, ha peteérés előtt 2-3 napot kihagytok a sex-el, mert utána a legaktívabbak, és ne menjen a párod szaunába, és mellőzze a forrófürdőt.
2009. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát csak az a baj, h a doki azt mondta, ez természetes úton sose sikerülhet, most a lombikot javasolta.
2009. jan. 8. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. és az inseminálás? a győri káli intézetet tudnám javasolni. fent emlitett ismerőseim közül az egyik párnál a nőnél és a férfinál is hypophysis adenomát találtak. a feleségnek nem volt peteérése a férjnek kevés és lassú volt spermája. igaz, harmadszorra, de sikerült nekik a baba. együtt születtek a babáink.
2009. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát, a doki azt mondta, csak a lombik jön szóba, tehát ez az utolsó remény. Mondjuk nekem most már mindegy, h milyen módszerrel, csak sikerüljön. Köszi a választ, aranyos vagy, h próbálsz segíteni.
2009. jan. 8. 22:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia nem akarlak elkeseriteni de tényleg csak a lombik jöhet szóba!Persze vannak csodák de azoknak nagyon nagy szerencséja volt,és sok év után jött össze!Én a helyedben mennék lombikra mivel ott igazán sikerülni fog de igy kitudja menyit kel várni és hogy össezjön e. azért irom mert én most megyek pestre és tudom milyen érzés ugy menni hogy lelkileg totál kivagy!szoval inkább most menj mig lelkileg birod mert ha később mész akkor roszabul birod a lelki megprobáltatásokat
2009. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, megyek mindenképpen a lombikra, csak tudod, hogy van ez: mindig reménykedik az ember :S
2009. jan. 9. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!