Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet estleg hormonváltozás...

Ez lehet estleg hormonváltozástól amit a baba okoz? Vagy teljesen más miatt vannak ezek?

Figyelt kérdés

3 napja furán húzódozik a méhem és a környéke. Lehet ez endometriózis tünete? Visszajött? nemrég operáltak vele.

Ma vagyok a 6 napon. Esetleg lehet a beágyazódás?

Szinte az egész testem viszket. Kicsi kiütések is lettek rajta. Ez a hidegtől van? vagy volt esetleg valakinek ilyesmi, hogy tán a babóca sikerült és a hormonváltozás miatt lenne ez?


2009. jan. 8. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Őszintén mondom, hogy ilyen tünetről még nem hallottam, de nem vagyunk egyformák. Lehet, hogy a te tested így reagál. Valamelyik nap olvastam, hogy a terhes tünetek tul.képpen azért vannak, mert a szervezet mérgezésnek véli és mérgezésés tüneteket produkál.

Úgyhogy ne add fel. Várd meg amíg meg kéne jönnie és csak utána tesztelj. Magamról tudom, hogy ez nem könnyű!

(Én is arra várok)

Sok sikert, és türelmet!

2009. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Drukkolok Neked.:)
2009. jan. 8. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!