Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan 5-én csináltam tesztet...

Jan 5-én csináltam tesztet sajnos negatív lett, lehet korai volt?

Figyelt kérdés
Karácsonykor voltunk együtt a férjemmel kb. akkor volt peteérésem. Dec.31-én elkezdtem barnázni utána pár nap vérzés és most még mindig barnázok mi ez baba vagy menszi vagy...? És egy hete a jobb mellem duplájára nőtt, miért? Csináljak még egy tesztet, vagy menjek el orvoshoz?
2009. jan. 8. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor volt az utolsó mensid első napja és hány naposak a ciklusaid?
2009. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb.dec 10-én volt az első menszim napja, sajnos a ciklusaimat nem szoktam számolni, mert most volt az első alkalom hogy próbákoztunk most kezdtek odafigyelni rá.
2009. jan. 8. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ez volt az első hónap akkor ne ess pánikba. Nekem 4 év fogamzásgátló után sikerült, 6 hónap után teherbe esnem. Nyugi, és jegyezd fel a napokat, hogy mikor jön meg...
2009. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szai!

Hamarabb megismered tested belső folyamatait, és reakcióit, ha méred az ébredési hőmérsékletedet, és a hüvelyváladékot is jegyzed, hogy mikor milyen.

NAgy segítség a Babáttervezők Otthona honlap. Itt találsz vezethető hömérsékleti görbét, és ha elküldöd nekik levélben, akkor ki is értékelik. Ráadásul egy csomó hasznos cikk is van rajta.

Sok sikert a babához!

2009. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szió!ugyan abban a cipőben vagyunk!nekem is dec.10.-én jött meg, és dec 24.én volt peteérésem.egyfolytában együtt voltunk, és nem jött meg még mindíg, a mellem is picit fájdogál,de tényleg csak enyhén, és ma reggel is negatívat teszteltem....én sem tudom mi van...én jövőhéten mek dokihoz szerdán, akkor lennék 5 hetes ha sikerült.drukk neked:)
2009. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Ha voltál orvosnál írd meg, hogy mit mondott, addig is drukkolok neked.

2009. jan. 8. 20:55
 7/7 anonim ***** válasza:
én is neked, és megírom mi volt:))
2009. jan. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!