Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha félidő után van a peteérése...

Ha félidő után van a peteérésem, akkor a ciklusom is kitolódik?

Figyelt kérdés

26 naposak a ciklusaim, és mindig pontosan megjött eddig. Viszont ebben a hónapban kipróbáltam az ovutesztet. A 10. napon pozitív volt, aztán kezdett halványodni, de a hőm nem ment fel. Aztán a 17. napon nagyon fájt a hasam, csináltam ovutesztet, és nagyon erős pozitív lett. Ezután kezdett emelkedni a hőm. Sajnos azon a napon nem voltam együtt a párommal, csak másnap. A menzeszem 2 napja késik, a hőm azóta még emelkedett 3 tizedet...???!!!

A tesztem negatív MÉG!!!! Szerintetek?


2010. nov. 6. 15:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

De jó is lenne, ha összejött volna akkor:)

Aznap annyira fájt a hasam, hogy képtelen voltam rá...-annyira nem is izgatott a dolog, mert akkor úgy tudtam, hogy már túl voltam a peteérésen a 12. napon.

Még pár nap és kiderül:)

Az első válaszolónak: GRATULÁLOK a kislányodhoz:)

Remélem nekem is ilyen szerencsés lesz az ovu utáni próbálkozás...:)

2010. nov. 7. 21:35
 12/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok!

Köszönöm, hogy szorítottatok nekem, nagyon jól esett.

Sajnos a hőm leesett, és ...!!!

Kicsit kibuktam tegnap, mikor már éreztem, hogy meg fog jönni!!!

De majd legközelebb. Most jön az első closty-s hónapom, remélem, hogy sikert hoz hamarosan...:)

Köszönöm a bíztató szavakat!!! Sajnos ez nem az én hónapom volt:(

2010. nov. 9. 10:15
 13/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Megy a drukk a következő hónaphoz is!
2010. nov. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom,de ne bánkódj, új hónap, új remények! Drukkolok most is!
2010. nov. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen KÖSZÖNÖM Csajok!!!!Nagyon jól esik!!!!:)
2010. nov. 10. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!