Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha félidő után van a peteérése...

Ha félidő után van a peteérésem, akkor a ciklusom is kitolódik?

Figyelt kérdés

26 naposak a ciklusaim, és mindig pontosan megjött eddig. Viszont ebben a hónapban kipróbáltam az ovutesztet. A 10. napon pozitív volt, aztán kezdett halványodni, de a hőm nem ment fel. Aztán a 17. napon nagyon fájt a hasam, csináltam ovutesztet, és nagyon erős pozitív lett. Ezután kezdett emelkedni a hőm. Sajnos azon a napon nem voltam együtt a párommal, csak másnap. A menzeszem 2 napja késik, a hőm azóta még emelkedett 3 tizedet...???!!!

A tesztem negatív MÉG!!!! Szerintetek?


2010. nov. 6. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha a 17.napon volt peteérésed, attól számítva két hét múlva kéne megjönnie, azaz a 31. napon. Úgyhogy ha most a 28.napon vagy, még drukkolhatunk a 2. csíkért! :)
2010. nov. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha fent van a hő,az jót jelent,én 37,1,37,3 vagyok,1 hete késik,teszt nemvárt után 3 nappal egyértelmű pozi,Gabriellel.
2010. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha tolódik a peteérés, akkor elméletileg a mensi is, mert nem mensi után 14 nappal van peteérés, hane fordítva, peteérés után kb. 14 nappal jön meg a menstruáció (persze ha nem történik megtermékenyítés). Úgyhogy elméletileg csak a 31-32. napon várhatod a mensidet, úgyhogy még nem is igazán késik, hanem csak 3 nap múlva kell megjönnie. És ebben az esetben természetes, hogy negatív lett a teszted még akkor is ha baba van. Majd ismételd meg 3-4 nap múlva.
2010. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem hozzátenni, hogyha a hőd még emelkedett mostanában, akkor az jót jelent, mert az trifázisos görbe, és az pedig babára utal. Drukkolok! Írj majd ha kiderül.
2010. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!!!

Még soha nem volt ilyen, hogy ennyire későn volt a peteérésem. Na meg persze olyan sem, hogy 1 ciklus alatt 2szer éreztem középidős fájdalmat. Pár napja voltam dokinál, nem talált semmi rendelleneset. Nincs cisztám, meg semmi...!!!

Bízom benne, hogy baba lesz!Olyan jó lenne!!!!!:)

2010. nov. 6. 18:57
 6/15 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak pedig gratulálok. Remélem, hogy hamarosan én is pozitív válasszal jövök!!!!:)
2010. nov. 6. 19:00
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy először csak próbálkozott a szervezet, de nem történt tüszörepedés, és következő alkalommal már igen. Nagyon drukkolok! Írd majd meg légyszi az eredményt!
2010. nov. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Majd mindenképpen megírom, hogy mi lett a vége!!!:)

Jó lenne, ha baba lenne, de sajnos lehet, hogy tényleg a szervezetem szórakozik velem, és most először kitolódott a peteérésem.

Eddig mindig percre pontosan jött meg, soha nem csúszott egy napot sem!!!!!

Majd kedd szerda környékén már biztos kiderül.

Addig is várom a további válaszokat, tapasztalatokat, ezzel kapcsolatban:)

2010. nov. 7. 15:52
 9/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Arra nem válaszoltunk, hogy nem tragédia, ha nem voltál peteérés napján együtt a pároddal. Az én kislányom is így lett, apucija dolgozott peteéréskor. Azt hittem felrobbanok :-D , aztán nem késtünk le semmit. :)

Nagyon drukkolok!

2010. nov. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jól csináltátok,az első negatív napon kell együtt lenni,mert pozi ovuteszt után kb 24 órával lökődik csak ki a petesejt.
2010. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!