Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 éves vagyok, nem tudom...

16 éves vagyok, nem tudom eldönteni hogy esetleg terhesség lehet e, vagy más lehet e a probléma?

Figyelt kérdés
Mint írtam, 16 éves vagyok, van barátom és élünk szexuális kapcsolatot. 12 napja késik a menstruációm. Az aktus elején egy egy nagyon kis ideig óvszer nélkül, majd utána óvszerrel védekezünk. Mindig is figyeltük, hogy sose szakadt e ki, és sosem történt az se hogy elment volna bennem. Viszont 12 napja késik, amikor meg kellett volna jönnie elkaphattam valami vírust, mert lázas lettem és brutális égett a gyomrom, de közben valami fertőzést is össze szedhettem az iskolából, mert fura folyásom volt és irritált voltam lent. Arra használtam egy krémet, az már el is múlt, de ugye megjönni még mindig nem jött meg. Ma suli közben vettem észre, hogy a tisztasági betétemen ilyen barnás szerűségű folyásom lett, de azóta meg már semmi ilyesmi nem lett. Szerintetek? Barátom és anyukám tud róla hogy késik, nőgyógyászati időpontom csak november közepére tudott lenni, és igazából nagyon félek, hogy esetleg terhes lettem e. Terhességi tesztet nagyon félek venni(nem magától a megvevéstől, hanem az eredmény miatt) pedig tudom, az lenne a legegyszerűbb de én semmi féleképpen se szeretnék gyereket! Megköszönöm ha érkezik normális hozzászólás, és mielőtt valaki leírná, tudjuk hogy felelőtlen döntés volt ez tőlünk, de fél évig semmi probléma nem volt eddig. Tüneteket egyáltalán nem érzek, semmi rosszullét, mellfájás nincs, egyedül puffadásom és székrekedésem van egy 3-4 napja. A mensim első egyik jele a mellérzékenység/ fájdalom volt, de most egyáltalán nem érzem.

tegnap 17:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
98%

Kamuföldén.

Ha terhes vagy kiscsillag és csak november közepén vagy hajlandó orvoshoz menni, könnyen lecsúszhatsz az abortuszról.

500 Ft sincs egy teszt és félperc az eredmény. Erre sincs pénz?

Egyébként de, akut esetben nem kell időpont. Beülsz a rendelésre és kivárod.

tegnap 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nov közepén mész orvoshoz, és terhes vagy, kicsúszhatsz az időből az abortuszhoz. 12 napos késés már bőven hatodik hét, még 3 hét a doki, ott számolnak egy terhességi kort, ha nagyobb, akkor már buktad is az abortuszt, mert nem lesz időd végigcsinálni az eljárást. Ezzel szemben, ha veszel egy tesztet, megcsinálod, talán kaphatsz hamarabb időpontot.

Ha terhes vagy, nem múlik el az időpontig. Ez van. Ha elég nagy vagy védekezés nélkül szexelni, legyél felnőtt a teszthez is.

tegnap 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Elmentem venni egy tesztet, megcsináltam. Negatívat mutatott, egyáltalán, semmi halvány csík se jelent meg rajta. Fogunk venni majd mégegyet biztos ami biztosra, amit reggeli vizelettel fogok megcsinálni, mert tény hogy olyat vettem ami a nap minden szakaszába is jó lehet, jobb biztosra menni. Köszönök minden kedves(!) választ. :)
tegnap 19:17
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem vagy terhes, megnyugodhatsz. Minden jót.
tegnap 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges másik tesztet csinálni. 10+ nap késésnél már a nap bármely szakában leugrik a tesztről a csík ha terhes az ember lánya. Biztosan kijelenthető hogy nem vagy terhes. Ebben a korban simán lehet hosszabb 1-1 ciklus. Idő kell míg beáll.
tegnap 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!