Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett úgy teherbe valaki hogy...

Esett úgy teherbe valaki hogy Ovu előtt 6 nappal volt az együttlét?

Figyelt kérdés
Tudom hogy átlag 2-3 napig élnek a spermiumok. De kíváncsi vagyok hogy van e itt ilyen extrém eset :) betegség miatt ovu előtt 6 nappal tudtunk utoljára együtt lenni.
tegnap 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biológiailag lehetetlen, hacsak nem hamarabb volt ovu, mint hitte az ember. Az 5 nap is extrém ritkának számít.
tegnap 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma reggel kezd felkúszni a hőm 36.4 ről 36.7 re. Úgy gondolom tegnap este/éjjel lehetett ovum. Ma este késő már emiatt együtt lennünk?
tegnap 12:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Legyetek még ma este együtt, nincs veszítenivalótok.

A petesejt 24 óráig életképes, ebből az első 12 órában megtermékenyíthető. Mivel órára pontosan nem lehet tudni, mikor repedt a tüsződ, van esély ma is elkapni, bár kisebb esély, ez tény.


Vannak, akiknek a hőmérséklete több lépcsőben emelkedik, és az ovuláció nem a legalacsonyabb hőmérsékletű napon volt (ami neked a 36.4), hanem 1 nappal később, de ebbe most ne menjünk bele :D

tegnap 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem :) esetleg az lehet akadályozó tényező hogy a méhnyak nyákom ma már nem tojásfehérjés hanem krémes,vizes? :/ minden esetre tényleg nincs vesztenivalónk az együttléttel :)
tegnap 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!